Kolorowe okulary przeciwsłoneczne. Wybierz modny odcień!Modne okulary z kolorowymi szkłami na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne. Wybierz modny odcień!

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – Jaki kolor wybrać?

Tym, na co większość z nas zacznie narzekać już wkrótce, będzie brak słońca i kolorów. Co prawda przed nami jeszcze polska złota jesień, ale zaraz po niej zrobi się szaro i ponuro. Z taką depresyjną aurą można walczyć na wiele sposobów, a jednym z nich mogą być nasze stylizacje. Jak uzyskać pożądany efekt? Już wcześniej pisaliśmy o kolorowych sukienkach, które mogą być pomocne w odczarowaniu jesiennej aury. Teraz pójdziemy jeszcze o krok dalej. Już w poprzednich sezonach pisaliśmy najpierw o okularach przeciwsłonecznych z żółtymi szkłami, a następnie zachęcaliśmy do spojrzenia na świat przez różowe okulary. Jak się okazuje ten trend jest wciąż bardzo aktualny.

Projektanci prezentując swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2018/2019, nie skupili się wyłącznie na ubraniach i kluczowych dodatkach. Na wybiegach pojawiło się również mnóstwo ciekawych detali, a wśród nich kolorowe okulary. Co więcej domy mody nie postawiły na jeden wiodący odcień. Przez różowe okulary możemy spojrzeć na świat dzięki modelowi z kolekcji Christian Dior. Pomarańczowe szkła zaproponowała natomiast Altuzarra. W kolekcjach pojawiło się również wiele odcieni niebieskiego. Od błękitu u Ashish, przez morski kolor u Emporio Armani, aż po kobalt zaprezentowany podczas pokazu Dolce&Gabbana.

Okulary typu aviator z żółtymi szkłami, od których wszystko się zaczęło, wydają się jednym z najlepszych kolorów na jesienną i zimową pogodę. W końcu ten odcień pomoże wyostrzyć nasze widzenie, a otaczający nas krajobraz nabierze od razu słonecznego wyrazu. Podobnie jest również z pomarańczowymi modelami. Z depresyjną, jesienną aurą będziesz mogła walcząc również patrząc na świat przez różowe okulary. To właśnie one sprawią, że ponura sceneria przedstawi nam się w pozytywny sposób. Mniej oczywiste, ale również bardzo modne będą okulary przeciwsłoneczne z niebieskimi, fioletowymi i zielonymi szkłami. Wiesz już, które z nich staną się częścią twoich stylizacji?

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – Kup modne okulary!

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – Stylizacje z kolorowymi okularami

Kolorowe okulary możesz dopasować do swoich jesienno-zimowych stylizacji na kilka sposobów. Z jednej strony dopasować je do pozostałych elementów zestawu, a z drugiej postawić na modny kontrast. Poniżej prezentujemy zdjęcia, która pokazują, że kolorowe okulary świetnie wyglądają jako uzupełnienie ciepłego swetra w tym samym odcieniu. Co sądzisz o takim duecie na najbliższe miesiące?

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.