Kolorowe okulary przeciwsłoneczne. Wybierz modny odcień!Modne okulary z kolorowymi szkłami na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne. Wybierz modny odcień!

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – Jaki kolor wybrać?

Tym, na co większość z nas zacznie narzekać już wkrótce, będzie brak słońca i kolorów. Co prawda przed nami jeszcze polska złota jesień, ale zaraz po niej zrobi się szaro i ponuro. Z taką depresyjną aurą można walczyć na wiele sposobów, a jednym z nich mogą być nasze stylizacje. Jak uzyskać pożądany efekt? Już wcześniej pisaliśmy o kolorowych sukienkach, które mogą być pomocne w odczarowaniu jesiennej aury. Teraz pójdziemy jeszcze o krok dalej. Już w poprzednich sezonach pisaliśmy najpierw o okularach przeciwsłonecznych z żółtymi szkłami, a następnie zachęcaliśmy do spojrzenia na świat przez różowe okulary. Jak się okazuje ten trend jest wciąż bardzo aktualny.

Projektanci prezentując swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2018/2019, nie skupili się wyłącznie na ubraniach i kluczowych dodatkach. Na wybiegach pojawiło się również mnóstwo ciekawych detali, a wśród nich kolorowe okulary. Co więcej domy mody nie postawiły na jeden wiodący odcień. Przez różowe okulary możemy spojrzeć na świat dzięki modelowi z kolekcji Christian Dior. Pomarańczowe szkła zaproponowała natomiast Altuzarra. W kolekcjach pojawiło się również wiele odcieni niebieskiego. Od błękitu u Ashish, przez morski kolor u Emporio Armani, aż po kobalt zaprezentowany podczas pokazu Dolce&Gabbana.

Okulary typu aviator z żółtymi szkłami, od których wszystko się zaczęło, wydają się jednym z najlepszych kolorów na jesienną i zimową pogodę. W końcu ten odcień pomoże wyostrzyć nasze widzenie, a otaczający nas krajobraz nabierze od razu słonecznego wyrazu. Podobnie jest również z pomarańczowymi modelami. Z depresyjną, jesienną aurą będziesz mogła walcząc również patrząc na świat przez różowe okulary. To właśnie one sprawią, że ponura sceneria przedstawi nam się w pozytywny sposób. Mniej oczywiste, ale również bardzo modne będą okulary przeciwsłoneczne z niebieskimi, fioletowymi i zielonymi szkłami. Wiesz już, które z nich staną się częścią twoich stylizacji?

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – Kup modne okulary!

Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – Stylizacje z kolorowymi okularami

Kolorowe okulary możesz dopasować do swoich jesienno-zimowych stylizacji na kilka sposobów. Z jednej strony dopasować je do pozostałych elementów zestawu, a z drugiej postawić na modny kontrast. Poniżej prezentujemy zdjęcia, która pokazują, że kolorowe okulary świetnie wyglądają jako uzupełnienie ciepłego swetra w tym samym odcieniu. Co sądzisz o takim duecie na najbliższe miesiące?

Polecane artykuły

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.