Modny pasek na talię. Kup model na jesień-zimę 2018/2019!Modny pasek na talię na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Modny pasek na talię. Kup model na jesień-zimę 2018/2019!

Modny pasek na talię – Pasek na jesień-zimę 2018/2019

Trendy z lat 80. w sezonie jesień-zima 2018/2019 mają się świetnie. Bufiaste rękawy i spodnie z wysoka talią, to tylko niektóre przykłady. Warto bowiem pamiętać, że ta dekada to nie tylko ubrania, ale również dodatki, dzięki którym można otrzymać pożądany efekt. A tym był model odwróconego trójkąta, czyli mocno wyeksponowane ramiona zestawione z bardzo podkreślonym wcięciem w talii. Dodatkiem, który pomoże zarysować ten element kobiecej figury, jest oczywiście pasek. Projektanci podczas pokazów na sezon jesień-zima 2018/2019 zaprezentowali je w wielu wydaniach. Punktem wspólnym dla wielu kolekcji były jednak wpisujące się w modę lat 80. paski do noszenia w talii, a nie na biodrach.

Paski noszone w talii pojawiały się na wielu pokazach w czasie tygodni mody. Wśród domów mody, które mogą stać się inspiracją w tym temacie, są: Alexander McQueen, Marni i Alberta Ferretti. Każdy z projektantów miał zupełnie inny pomysł, więc tym lepiej dla nas. Dzięki dużej różnorodności teraz możemy sięgnąć zarówno po subtelne, wąskie paski w klasycznym wydaniu, jak i bardzo szerokie, gorsetowe propozycje. Jeżeli masz wątpliwości, który z nich będzie prezentował się lepiej, to koniecznie zapoznaj się ze zdjęciami z pokazów wymienionych domów mody. Znajdziesz na nich ten sam dodatek w zupełnie innych odsłonach.

Paski możesz nosić w talii nie tylko wybierając odpowiedni model spodni, który to umożliwi. Tak naprawdę te modne dodatki dopasujesz do niemal każdego elementu garderoby. Będziesz je mogła nosić na sukienki i kombinezonu, a także przepasać nimi marynarki, swetry, a nawet bluzy. Wszystko zależy od twojej kreatywności i oczywiście chęci do eksperymentowania i zabawy modą. Jeżeli te nie są ci obce, to koniecznie podziel się z nami swoimi pomysłami na noszenie pasków w sezonie jesień-zima 2018/2019! Być może któryś z nich uda się nam wpleść także do naszych stylizacji. Tymczasem przedstawiamy modele pasków dostępne w nowych kolekcjach sieciówek.

Modny pasek na talię – Kup modny pasek!

Modny pasek na talię – Stylizacje z paskami

Fashionistki w tym sezonie stawiają przede wszystkim na paski z saszetką, bo nerki to jeden z największych hitów na jesień-zimę 2018/2019. Nie oznacza to jednak, że na ich rzecz całkiem zrezygnowały z klasycznych modeli. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji, które znaleźliśmy na Instagramie. Być może któraś z nich będzie wskazówką również dla ciebie i pozwoli ci w ciekawy sposób dopasować pasek do twoich zestawów.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.