Modna pilotka - kurtka na jesień-zimę 2018/2019!Aviatorka - modna kurtka pilotka na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Modna pilotka – kurtka na jesień-zimę 2018/2019!

Modna kurtka pilotka – Skąd moda na aviatorki?

Tej jesieni oczywiście możesz sięgnąć po jeden z uniwersalnych modeli kurtek, na przykład po klasyczną ramoneskę. Z drugiej strony jednak czasami warto uciec od tych najbardziej oczywistych rozwiązań. Nawet jeżeli utarte schematy dają poczucie bezpieczeństwa, to z czasem po prostu stają się nudne. Ciekawą odmianą, a przy tym wcale nie ogromnym szaleństwem, będzie wybór pilotki. Skórzana wersja w wydaniu dla lotników, to jedno z najmodniejszych okryć wierzchnich na sezon jesień-zima 2018/2019.

Aviatorka, bo tak inaczej nazywa się pilotki, to kurtka, która jest połączeniem ramoneski z ciepłym kożuchem. Takie modele są od spodu, a także na kołnierzu i czasami również przy mankietach, obszyte barankiem. Z tego powodu tym razem skórzana kurtka, właśnie w takim wydaniu, będzie dobrym wyborem nie tylko na jesień, ale również na zimę. Sztuczne futra dają dużo ciepła, więc takie okrycie wierzchnie nie zawiedzie cię nawet w mroźne dni. Na tym jego zalety wcale się nie kończą. Pilotki cechuje bardzo uniwersalny design, który bez trudu można dopasować do wielu stylizacji, więc będziesz mogła ją stale nosić.

Modne pilotki lub inaczej mówiąc aviatorki, to kurtki, które pojawiły się na wielu pokazach podczas tygodni mody. Takie okrycia wierzchnie lansowały między innymi takie domy mody jak: Chloe, Louis Vuitton i Coach. Z drugiej strony ciekawych modeli nie brakuje również w sieciówkach, które od razu podchwyciły ten trend. Jeżeli nie chcesz wydać majątku na nową pilotkę, to poniższe propozycje powinny cię zainteresować. Wśród nich znajdziesz nie tylko nowe wydanie czarnej ramoneski, ale również kilka bardziej oryginalnych, na przykład kurtkę ze sztruksu.

Modna kurtka pilotka – Kup modną aviatorkę!

Modna kurtka pilotka – Stylizacje z aviatorkami

W szafach fashionistek najpopularniejsze pilotki, to te z kolekcji Acne Studios. Na nich jednak wcale nie koniec. Równie dobrze mogą się prezentować dużo tańsze modele z sieciówek. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji, które znaleźliśmy na Instagramie. Być może to właśnie któraś z nich przekona cię do zakupu takiej kurtki na sezon jesień-zima 2018/2019.

View this post on Instagram

Too early too cold

A post shared by CINDY MELLO (@cindymello) on

View this post on Instagram

Fave set 🐻

A post shared by Lisa Olsson (@lisa.olssons) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Mam czarną pilotkę z Zary, ale teraz pomyślę jeszcze nad zamszowym modelem.

  2. Wolę klasyczne ramoneski, ale te kurtki też mają coś w sobie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.