Gdzie kupić modny kaszkiet na jesień-zimę 2018/2019?Modny kaszkiet na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Gdzie kupić modny kaszkiet na jesień-zimę 2018/2019?

Modny kaszkiet jesień-zima 2018-2019 – Skąd moda na kaszkiety?

Jakiś czas temu pisaliśmy o modnych nakryciach głowy na sezon jesień-zima 2018/2019. Wśród nich pojawiły się również kaszkiety. Te nakrycia głowy w sklepach internetowych znajdziemy również pod innymi nazwami. Kaszkiet może być określany także jako: bosmanka, bretonka lub maciejówka. Właśnie to pierwsze określenie było szczególnie bliskie czapkom, od których kilka sezonów temu rozpoczął się bum na takie nakrycia głowy. Pisząc to mamy na myśli kolekcję Gigi Hadid dla Tommy Hilfiger. Modelka, a przede wszystkim gwiazda social media, którą bez chwili wahania zaliczamy do grona czołowych trendsetterek, postawiła właśnie na marynarskie wydanie kaszkietu. Ten modny dodatek od razu przypadł do gustu także innym influencerkom.

Swój udział w promowaniu modnych kaszkietów miały również polskie blogerki. Z tego powodu to nakrycie głowy bardzo dobrze przyjęło się również na naszych ulicach. W końcu na wskazówkach, które dostajemy od Maffashion i Jessici Mercedes, zawsze można polegać. Pomimo, że odkąd polskie fashionistki zaczęły lansować kaszkiety, minął już rok, to one wciąż są bardzo popularne. Po kolekcjach na sezon jesień-zima 2017/2018, w których były bardzo widoczne, przyszedł czas na propozycje przeznaczone na cieplejsze pory roku. Wśród modnych nakryć głowy na wiosnę-lato 2018 również nie zabrakło kaszkietów. Obecnie możemy obserwować ewolucję tego trendu i ponowne propozycje na sezon jesienno-zimowy.

Obecnie swój udział w promowaniu kaszkietów, jako najmodniejszych nakryć głowy na sezon jesień-zima 2018/2019, mają takie domy mody jak Christian Dior oraz Zadig & Voltaire. Projektanci nie byli zgodni co do konkretnego trendu, który mógłby zdominować kaszkiety. Dzięki temu można je znaleźć w różnych odsłonach. Christian Dior postawił na ich klasyczne wydanie. Bardziej oryginalny kaszkiet, który został ozdobiony subtelnymi wzorami, to natomiast propozycja od Zadig & Voltaire. Ciekawych propozycji nie brakuje również w sieciówkach, także tych polskich. Poniżej prezentujemy modele dostępne w nowej kolekcji Reserved.

Modny kaszkiet jesień-zima 2018-2019 – Kup modny kaszkiet!

Modny kaszkiet jesień-zima 2018-2019 – Stylizacje z kaszkietami

Kaszkiet może być uzupełnieniem rozmaitych stylizacji. Sprawdzi się zarówno w eleganckim wydaniu, na przykład z damskim garniturem, jak i w przypadku typowo casualowych zestawów. Poniżej mała dawka inspiracji zaczerpnięta z Instagramu. Tak właśnie wyglądają modne czapki z daszkiem w stylizacjach popularnych fashionistek!

Good cop

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaoverdose) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Takie kaszkiety są fantastyczna, ale niestety do mnie nie pasują. Za to miło mi się je ogląda na kimś. Ja kolejny rok z rzędu pozostanę przy beretach.

  2. Modny kaszkiet będzie pasował do wszystkiego. Ja chyba kupię kolejny na jesień-zimę 2018/2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.