Bienkovska True Story na sezon jesień-zima 2018/2019Bienkovska True Story jesień-zima 2018/2019 Fot. materiały prasowe

Bienkovska True Story na sezon jesień-zima 2018/2019

Bienkovska True Story – Kampania polskiej projektantki

Bienkvoska to polska marka, za którą stoi utalentowana projektantka – prawdziwa eksperta z dziedziny swetrów. Z tego powodu nikogo nie powinien dziwić fakt, że Milena Bieńkowska najlepiej czuje się tworząc propozycje na sezon jesień-zima. W końcu to właśnie chłodna aura sprawia, że sięgamy po ciepłe dzianiny. Sama projektantka ujęła to tak – „Jesień to moja pora roku, moja wrażliwość, moja estetyka…”. Nie da się tego ukryć, bo Bienkovska właśnie zaprezentowała nową kampanię, w której jest to mocno wyczuwalne.

Tej jesieni Bienkovska zaprasza w podróż, która została zainspirowana prostotą natury. Najnowsza kolekcja zatytułowana „True Story” to minimalistyczne w formie swetry, kardigany i sukienki. Zrównoważona kolorystyka opiera się na beżach, brązach, turkusach i szarościach, które oddają charakter jesiennej scenerii. „W żadnym innym miejscu nie oddycham tak głęboko, jak otoczona wysokimi drzewami, upojona zapachem jesiennych liści, pośród szumu gałęzi i delikatnego kołysania wody…” – opowiada o inspiracji do powstania kolekcji projektantka.

Sesja zdjęciowa została umiejscowiona w najbliższej tej prawdzie scenerii. True Story nawiązuje do początków, do źródła, do prawdy. W szaleństwie, hałasie i przeładowaniu dzisiejszego świata głęboki oddech w otoczeniu natury pozwala zachować równowagę. Zdjęcia Łukasza Kusia oraz wyjątkowa uroda Marzeny Jarczak ilustrują koncepcję projektantki, uwodząc i zapraszając do refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu. Najnowsza kolekcja Bienkovska True Story to ciepłe, oversize’owe swetry, które wraz z filiżanką ulubionej kawy pozwolą przetrwać długie, chłodne wieczory. Sukienki ‐ tuby z golfem i wydłużonymi rękawami to ukłon w kierunku silnego tegorocznego trendu ‐ bliskiej ciału miękkiej dzianiny. Długie kardigany z kolei staną się bazą codziennych stylizacji i alternatywą dla kurtek i żakietów. Uwagę zwraca olbrzymie poncho z frędzlami, falujące przy każdym kroku podczas jesiennych spacerów.

Polecane artykuły

One Response

  1. Czerwona sukienka z golfem jest przepiękna. Z szerokim paskiem będzie świetnie wyglądać <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.