Torebka w zwierzęce wzory - cętki, paski i skóra wężaModna torebka w zwierzęce wzory na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Torebka w zwierzęce wzory – cętki, paski i skóra węża

Torebka w zwierzęcy wzór jesień-zima 2018/2019 – Modna torebka

Pisząc o modnych torebkach na sezon jesień-zima 2018/2019 wymieniliśmy między innymi modele o fakturze skóry gadów. Na tym jednak nie koniec. Wśród modnych printów na jesień-zimę 2018/2019 pojawiło się wiele zwierzęcych wzorów, które z powodzeniem ozdobią nie tylko twoje ubrania, ale również dodatki. Jeżeli marzyłaś o torebce w panterkę, skórę węża albo paski zebry, to najbliższe miesiące są najlepszą okazją do zakupu właśnie takiego modelu. Co więcej będziesz mogła stworzyć cały total look zdominowany przez wzory przeniesione z futer i skór dzikich zwierząt.

Skóry gadów w różnych wersjach to zwierzęce wzory, które zdominowały właśnie torebki. Faktura przeniesiona z grzbietu krokodyla, aligatora lub chociaż jaszczurki, to tylko jedna z propozycji. Innym printem zaczerpniętym od gadów jest natomiast skóra węża. Ten wzór może pojawiać się w różnych wersjach kolorystycznych, choć najbardziej popularne są te naturalne beżowe lub brązowe przeniesione ze skóry boa dusiciela. Takie wzory znajdziesz na rozmaitych modelach od małych puzderek i kopertówek na specjalne okazje, po okazałe shoppery i city bag, którymi będziesz mogła uzupełnić codzienne stylizacje.

Jeżeli dużo bardziej lubisz printy przeniesione ze zwierzęcych futer, a nie skór, to w sezonie jesień-zima 2018/2019 również nie będziesz rozczarowana. Wśród modeli, które czekają na sklepowych półkach, a także są dostępne online, czekają cętki lamparta i żyrafy, a także paski zebry oraz tygrysa. Numerem jeden są wzory, które oddają ich naturalny wygląd, ale znajdziesz je także w nietypowych wydaniach, np. namalowane na kolorowym, nawet neonowym, tle. Kilka propozycji modnych torebek w zwierzęce wzory na sezon jesień-zima 2018/2019 znajdziesz poniżej.

Torebka w zwierzęcy wzór jesień-zima 2018/2019 – Kup modną torebkę!

Torebka w zwierzęcy wzór jesień-zima 2018/2019 – Stylizacje z torebkami

Torebka w zwierzęce wzory, to przede wszystkim dodatek, który świetnie prezentuje się jako uzupełnienie jednolitych stylizacji. Jednak w sezonie jesień-zima 2018/2019 projektanci zachęcają do eksperymentów. Przede wszystkim możesz łączyć ubrania i dodatki z jednym printem, np. panterką, ale na tym wcale nie koniec. Jak podpatrzyliśmy u jednej z fashionistek, torebka w cętki może się świetnie prezentować również na tle kraty. A ty masz już swój pomysł na modne zestawienie tych modnych dodatków?

Polecane artykuły

One Response

  1. Torebka w cętki to mój must have

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.