Kup plisowaną spódnicę na sezon jesień-zima 2018/2019!Modna plisowana spódnica na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Kup plisowaną spódnicę na sezon jesień-zima 2018/2019!

Plisowane spódnice jesień-zima 2018/2019 – Skąd moda na plisowane spódnice?

Pierwsze skojarzenie z plisowanymi spódnicami może przywoływać na myśl grę w tenisa i słusznie. W promowaniu modelu z materiału pozaginanego w harmonijkę, swój udział miała między innymi Suzanne Lenglen, uprawiająca właśnie tę dyscyplinę sportu. Plisy są obecne na kortach również współcześnie. Jednak modele, które zaproponowano w kolekcjach na jesień-zimę 2018/2019 niewiele mają wspólnego z tymi, w których gra się w tenisa. Gdzieś po drodze, ten popularny obecnie fason przeniknął z modny sportowej, do tej noszonej na co dzień. Dzięki temu plisowane spódnice są dostępne również w wersji midi i maxi.

Niedawno pisaliśmy o plisowanych spódnicach, które były modne w sezonie wiosna-lato 2018. Teraz czas przyjrzeć się kontynuacji tego trendu w kolekcjach na jesień-zimę 2018/2019. Jeżeli dalej ten model kojarzy ci się ze stylizacjami w stylu „granny chic”, które lansował dom mody Gucci, to pora spojrzeć na ten fason w zupełnie inny sposób, a przynajmniej tak sugerują czołowi projektanci. Plisowane spódnice, które mogliśmy podziwiać na wybiegach takich domów mody jak: Louis Vuitton, Balenciaga i Lanvin, zostały nam przedstawione w zestawach opartych na modnym kontraście.

W przypadku każdego z wymienionych pokazów, styliści odpowiedzialni za wybiegowe sylwetki, postawili na połączenie zwiewnych, plisowanych spódnic z ciepłą i przyjemną w dotyku górą. W tym celu wykorzystali nie tylko swetry, ale również odpowiednie okrycia wierzchnie. Jeżeli zastanawiałaś się jaka kurtka będzie najlepiej prezentować się z plisowaną spódnicą, to postaw na futro lub chociaż pilotkę wykończoną barankiem. Dzięki temu w najbliższych miesiącach nie tylko będziesz prezentować się bardzo modnie, ale też poznasz plisowaną spódnicę na nowo. Właśnie przy pomocy takich wskazówek, serwowanych nam co sezon, nawet stare ubrania z twojej szafy mogą zyskać drugie życie.

Plisowane spódnice jesień-zima 2018/2019 – Kup modną plisowaną spódnicę!

Plisowane spódnice jesień-zima 2018/2019 – Stylizacje z plisowanymi spódnicami

Wybierając plisowaną spódnicę na najbliższe miesiące, możesz sięgnąć po jeden z wielu modeli. Ta część garderoby świetnie współgra z innymi trendami, więc możesz zdecydować się na jednolitą w modnym kolorze lub wręcz przeciwnie, ozdobioną którymś z popularnych wzorów.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Uwielbiam plisowane spódnice <3

  2. Nosze plisowane spódnice o każdej porze roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.