Modna nerka - jaki model wybrać na jesień-zimę 2018/2019?Modna nerka na sezon jesień-zima 2018/2019 Fot. Imaxtree

Modna nerka – jaki model wybrać na jesień-zimę 2018/2019?

Modna nerka jesień-zima 2018/2019 – Skąd moda na nerki?

Nerki już przed rokiem stały się jednym z najmodniejszych dodatków. To właśnie w sezonie jesień-zima 2017/2018 zaczęły królować w stylizacjach fashionistek. Saszetki na pasku były jednym z najbardziej charakterystycznych elementów, który przyciągał wzrok podczas oglądania zdjęć mody ulicznej z fashion weeków. Nerki prezentowane przez influencerki, można było równolegle oglądać na wybiegach podczas prezentowania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018. Lansowały je wtedy takie domy mody jak: Gucci, Marc Jacobs, Prada i Zimmermann.

Ten trend ma swoją kontynuację również w kolekcjach na jesień-zimę 2018/2019. Nerki to wciąż jedna z najmodniejszych torebek, na jaką możesz się zdecydować. Co więcej projektanci postarali się je trochę urozmaicić, więc jeżeli kupiłaś już jakąś w poprzednim sezonie, to teraz możesz postawić na zupełnie inny fason. Klasyczne nerki oczywiście wciąż są na topie. Pojawiły się między innymi w kolekcjach: Marc Jacobs, Tod’s i Sportmax. Ich następczyniami są jednak małe torebki przyczepione do pasków. Takie saszetki na jesień-zimę 2018/2019 zaproponowały takie domy mody jak: Givenchy, Versace i Lanvin.

Kolejna kwestia dotyczy sposobu noszenia nerki w sezonie jesień-zima 2018/2019. Tu nie nastąpiła wielka rewolucja. Właściwie nie zaobserwowaliśmy żadnych zmian. Nerki wciąż mogą pojawić się nie tylko w pasie lub na biodrach, ale również zawieszone po skosie na ramieniu. Ten drugi sposób sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, kiedy będziesz chciała ją nosić na obszerny płaszcz, długą kurtkę lub nawet futro. Tak właściwie nerki są tak uniwersalnym dodatkiem, że bez większego trudu dopasujesz je do większości swoich stylizacji.

Modna nerka jesień-zima 2018/2019 – Kup modną nerkę!

Modna nerka jesień-zima 2018/2019 – Stylizacje z nerkami

Z uwagi na to, że nerki były jednymi z najpopularniejszych torebek noszonych w sezonie wiosna-lato 2018, można je znaleźć na wielu zdjęciach. Stylizacje z modnymi saszetkami, które zaprezentowały fashionistki, mogą posłużyć za inspirację również na kolejne miesiące, a to dlatego, że pokazują nie tylko gotowe rozwiązania, ale po prostu prezentują różne sposoby noszenia nerek. Sprawdź, który z nich najbardziej pasuje do twojego stylu!

Clearly not everybody is Kung Fu fighting! 👊🏼

A post shared by MARTA SIERRA (@marta__sierra) on

all white in Hamburg ✖️ @jeremy.moeller

A post shared by A Y L I N (@aylin_koenig) on

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Wcześniej nie kupiłam nerki, więc może teraz się skuszę.

  2. Dla mnie nerka jest na szczycie listy must have!

  3. Nie podoba mi się nerka noszona w pasie, ale tak na skos jest super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.