Nowa kolekcja Sinsay – Modny powrót do szkołyNowa kolekcja Sinsay - modny powrót do szkoły Fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja Sinsay – Modny powrót do szkoły

Nowa kolekcja Sinsay – Modny powrót do szkoły

Kolekcje marki Sinsay są dedykowane głośnym, charakternym i ekspresyjnym dziewczynom, które śmiało podążają za najnowszymi trendami i lubią bawić się modą. Dzięki wyborowi niebanalnych modeli mogą w prosty sposób podkreślić swoją osobowość. Co więcej ogromnym atutem marki są niskie ceny, które umożliwiają zakupy nastolatkom, które na kompletowanie własnej garderoby odkładają z kieszonkowego. Z uwagi na to, że każda nowa kolekcja Sinsay jest skierowana głównie do młodych dziewczyn w wieku szkolnym, koniec wakacji jest świetnym momentem na zaprezentowanie ubrań, w których będą mogły chodzić na lekcje. Szkolne mundurki w wielu szkołach można skompletować samodzielnie. Sprawdź, jak zrobić to z pomocą Sinsay! W kolekcji na rok szkolny 2018/2019 czeka wiele ciekawych propozycji.

Nieśmiertelna kratka, mundurkowe fasony, a do tego odrobina streetwear’u i motyw Myszki Miki, to mieszanka, która gwarantuje dobrą zabawę nie tylko w szkole, ale nawet na uczelni. Nowa kolekcja Sinsay idealnie łączy w sobie pozorne skrajności. Ich propozycje to jednocześnie grzeczny, ale zarazem kokieteryjny look wyluzowanej prymuski. Designerskie bluzy w żywych kolorach dodają klasycznym szkolnym stylizacjom nowoczesnego charakteru. Linia obfituje też w wygodne codzienne „must haves” każdej uczennicy, czyli koszulowe bluzki (z denimu i kraciastej flaneli), T-shirty, bluzy i jeansy. W tych klasykach liczą się detale – czcionka użyta na nadrukach czy krój rękawów. To one nadają prostym designom wyjątkowy sznyt.

Kampania promująca linię Sinsay „Back to School” doskonale oddaje ducha tej kolekcji – jest stylowa, ale luźna, grzeczna i zarazem zawadiacka. Spodnie przypominające te od garnituru, pojawiają się obok dresów z lampasami, a kraciasty żakiet łączy się w idealny duet z zabawnym T-shirtem. Kontrast elegancji i sportowego designu to idealna dla młodzieży. Żywa kolorystyka miesza się ze zgaszonymi szarościami, brązem i stonowanymi odcieniami jeansu. W sferze stylizacji, projektanci Sinsay radzą postawić na odzież noszoną warstwowo i eklektyzm. Proponują zróżnicowaną sylwetkę, trochę sportową, lecz wciąż kobiecą. Całość tworzy barwną stylistyczną mieszankę, która z pewnością nie zawiedzie w roku szkolnym i akademickim.

Nowa kolekcja Sinsay – Kup ubrania Sinsay!

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Uwielbiam kolekcje Sinsay właśnie za bardzo przystępne ceny. Jestem studentką i czasami coś tam kupuję.

  2. Zakupy z takiej kolekcji to chyba jedyny pozytywny aspekt powrotu do szkoły 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.