Plecak czy tornister? Wyprawka na rok szkolny 2018/2019Modny plecak dziecięcy na rok szkolny 2018/2019 Fot. Marksandspencer

Plecak czy tornister? Wyprawka na rok szkolny 2018/2019

Modny plecak lub tornister – Co wybrać dla dziecka?

Wakacje dobiegają końca, więc najwyższa pora rozejrzeć się nie tylko za podręcznikami i zeszytami. Nadszedł czas na skompletowanie całej wyprawki dla dziecka. Poza tym, co spakujemy do nowego plecaka, ważny jest również on sam. Pojemność to w tym przypadku nie wszystko. Liczy się również komfort, który będzie dawał podczas noszenia, co nie jest proste w połączeniu z ciężkim wyposażeniem na każdy dzień szkoły. Z tego powodu tradycyjne plecaki coraz częściej muszą konkurować nie tylko ze sztywnymi tornistrami, ale przede wszystkim z modelami na kółkach.

Plecaki i tornistry w formie inspirowanej małymi walizkami, to bardzo wygodna opcja. Rączka pozwala ciągnąć wszystkie podręczniki, zeszyty i inne przybory za sobą i tym samym uwalnia plecy od ogromnego obciążenia. Jeżeli w roku szkolnym 2018/2019 twój maluch będzie musiał nosić bardzo ciężki plecak, to koniecznie rozważ jeden z modeli na kółkach. Z drugiej strony jeżeli w szkolnej szafce można zostawić większość podręczników, to klasyczne plecaki wcale nie muszą być skazane na zapomnienie. Grunt to odpowiednio dopasować model do potrzeb dziecka.

Modny plecak lub tornister – Kup klasyczny plecak!

Modny plecak lub tornister – Kup plecak lub tornister na kółkach!

2 Responses

  1. Szkoda, że za moich czasów nie było takich plecaków na kółkach.

  2. Co prawda, do prawa. Przy czym dzisiaj sporo osób szukało plecaków przecenionych dla swoich pociech. Przy czym mamy na szczęście dostęp do takich miejsc w sieci jak pariso.pl. gdzie stale można nabyć plecaki do szkoły w atrakcyjnych cenach, a co więcej cechuje je ergonomiczność i ciekawa stylistyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.