Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019Modna stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 Fot. Clarks

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Zestaw dla dziewczynki

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak samo jest co roku w przypadku wakacji. Powrót do szkoły za każdym razem wiąże się również z kilkoma przyjemnymi obowiązkami. W końcu koniec wakacji, to idealny moment na skompletowanie wyprawki, w której pojawiają się nie tylko podręczniki i zeszyty. Ważny jest również nowy plecak, piórnik i inne gadżety, a także ubrania. Pierwszy dzień w szkole, czyli uroczyste rozpoczęcie roku 2018/2019, to jednak jeszcze nie moment na zaprezentowanie koleżankom i kolegom modnych strojów. Tym razem liczy się przede wszystkim elegancja w klasycznym wydaniu.

Jaka stylizacja będzie najlepsza dla dziewczynki na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019? Nie mamy wątpliwości, że jej kompletowanie należy zacząć od białej koszuli. Ponadczasowy model z kołnierzykiem za każdym razem może być dopasowany do sezonu. Obecnie w sklepach nie brakuje koszuli z czarnymi tasiemkami, z których można wywiązać fontaź. Popularne są również dziewczęce modele z falbankami. Uzupełnieniem takiej koszuli może być krótka spódnica w granatowym kolorze. Ten uniwersalny duet będzie świetnie wyglądał, gdy dopełnimy go białymi rajstopami i balerinami lub półbutami.

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup dziewczęcą koszulę!

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup dziewczęcą spódnicę!

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup białe rajstopy!

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup dziewczęce buty!

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Zestaw dla chłopca

Przed spakowaniem plecaka na pierwsze lekcje, każdy chłopiec będzie musiał najpierw zaprezentować się w eleganckim stroju, podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. Wybór elementów garderoby, które złożą się na taką stylizację nie powinien być przypadkowy. W końcu każdy zdąży pochwalić się nowymi ubraniami, kupionymi w czasie wakacji, już na pierwszych lekcjach, więc dzień zwłoki nie powinien stanowić problemu. Tym razem zamiast nowych T-shirtów z ulubionymi postaciami z bajek i innych tego typu modeli, najważniejsza będzie ponadczasowa, niewymuszona elegancja.

Jak zatem ubrać małego eleganta, żeby prezentował się adekwatnie do okazji, ale przy tym zachował minimum swobody, którą dawały mu wakacyjne miesiące? Nie mamy wątpliwości, że lepiej zrezygnować z garnituru. Taki komplet będzie lepszy na rodzinne uroczystości. Zamiast niego, podobnie jak w przypadku stylizacji dla dziewczynki, warto zacząć od wyboru białej koszuli. Ta uniwersalna baza będzie świetnie wyglądać chociażby z chinosami w jednym z uniwersalnych kolorów, takich jak na przykład granaty lub szarości. Uzupełnieniem takiego zestawu muszą być buty. Z jednej strony mogą to być eleganckie półbuty, z drugiej sprawdzą się także sneakersy. W końcu od wielu sezonów sportowe modele uzupełniają nawet stylizacje z garniturem.

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup chłopięcą koszulę!

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup chłopięce spodnie!

Stylizacja na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Kup chłopięce buty!

Polecane artykuły

One Response

  1. Kiedyś te białe rajstopy były moim koszmarem. Zawsze trzeba było się tak ubierać na zakończenie i rozpoczęcie roku szkolnego. Teraz mam do nich sentyment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.