Wygodne czółenka na szerokim obcasie. Jakie wybrać?Modne czółenka na wiosnę-lato 2018 Fot. Imaxtree

Wygodne czółenka na szerokim obcasie. Jakie wybrać?

Czółenka na szeroki obcasie – Wygodne buty

Koniec lata i początek jesieni, to idealny moment na noszenie czółenek. Kwestią pozostaje jedynie wybór odpowiedniego modelu. W sklepach można znaleźć bardzo dużo czółenek, które będą się różnić nie tylko fasonem i kolorami, ale również wysokością i rodzajem obcasów. Spośród nich najlepiej wybrać te, które będą po prostu wygodne. Komfort na co dzień w dużej mierze zależy właśnie od modelu obuwia, które wybierzemy.

Jakie obcasy warto rozważyć, kiedy nie chcemy rezygnować z dodatkowych kilku centymetrów, a jednocześnie zależy nam na wygodzie? W tym przypadku nie mamy wątpliwości, że najlepiej zrezygnować z cienkich szpilek i rozejrzeć się za czymś innymi. Idealną alternatywą mogą być dużo bardziej stabilne, szerokie słupki i klocki. Czółenka na takich obcasach można obecnie znaleźć w kolekcjach wielu marek obuwniczych.

Klasyczny fason w połączeniu z niezbyt wysokimi i szerokimi obcasami, to bez wątpienia klucz do tworzenia wygodnych stylizacji. Oprócz tego, wybór takiego obuwia daje nam jeszcze inny komfort, którym jest łatwość w tworzeniu zestawów. Minimalistyczne buty, zwłaszcza jeżeli postawisz na jeden z uniwersalnych kolorów, będziesz mogła nosić niemal do każdej stylizacji. Z jednej strony w eleganckim wydaniu z garniturem lub sukienką, a z drugiej także z jeansami.

Czółenka na szeroki obcasie – Kup modne czółenka!

Czółenka na szeroki obcasie – Stylizacje z czółenkami

Czółenka na niskich i szerokich obcasach nosi wiele znanych fashionistek. Poniżej prezentujemy kilka stylizacji, którymi pochwaliły się na Instagramie. Sprawdź, który z zestawów najbardziej ci się podoba i skomponuj własny! Bez wątpienia docenisz takie buty nie tylko za design, ale właśnie za ogromną wygodę, którą dają podczas noszenia.

Polecane artykuły

One Response

  1. Też wybieram czółenka na niskim obcasie. Zwłaszcza w upały cenię sobie wygodne buty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.