T-shirt z kotem. Wybierz bluzkę w stylu Taylor Swift!T-shirt z kotem. Wybierz model na wiosnę-lato 2018 Fot. Reserved

T-shirt z kotem. Wybierz bluzkę w stylu Taylor Swift!

T-shirt z kotem – Wybierz model dla fanki kotów!

T-shirt z nadrukiem, to nie tylko modne ubranie, które może pojawić się w twojej stylizacji. Taka bluzka z krótkim rękawem, to również część garderoby, dzięki której możesz podkreślić swoje zamiłowanie do danego zespołu muzycznego, jedzenia lub zwierzaka. Przeglądając ostatnio propozycje popularnych sieciówek, naszą uwagę zwróciły modele dedykowane fankom kotów. Jeżeli ty również nie wyobrażasz sobie życia bez miauczącego przyjaciela, to bez wątpienia w twojej kolekcji nie może zabraknąć koszulki z mruczkiem.

Koty to motyw, który już niejednokrotnie pojawiał się w kolekcjach znanych domów mody. Do tej pory ten wzór można było zobaczyć między innymi na wybiegu podczas pokazów: Gucci, Vivienne Westwood, Dolce&Gabbana i Miu Miu. Jednak, żeby nosić ubranie z kotem, wcale nie musisz kupować modelu z kolekcji projektantów. Zamiast nich możesz sięgnąć po jeden z T-shirtów dostępnych w sieciówkach. Coś specjalnego dla wszystkich kociar przygotowała między innymi marka Reserved. W ich sklepie internetowym czeka wiele ciekawych propozycji.

Jak się okazuje koci temat wcale nie jest jednoznaczny. Poza nadrukami, które wyglądają jak zdjęcia naszych milusińskich, są jeszcze inne opcje. Do dyspozycji są rysunkowe koty, wśród których najpopularniejszy w ostatnim czasie bez wątpienia jest Pusheen. Jeżeli to właśnie jego podobizna ma zdobić twój nowy T-shirt, to nic nie stoi na przeszkodzie. W sieciówce znajdziesz również taki model. Ten i jeszcze więcej T-shirtów dla fanek kotów, czeka poniżej. Sprawdź, który z nich będzie najlepszą opcją dla ciebie!

T-shirt z kotem – Kup T-shirt z kotem!

T-shirt z kotem – T-shirt z kotem w stylizacji

Jedną z największych fanek kotów jest Taylor Swift. Gwiazda nie tylko chwali się zdjęciami, na których pozuje ze swoimi zwierzakami, ale często wybiera również ubrania, które podkreślają jej zamiłowanie do mruczących towarzyszy. Poniżej między innymi zdjęciami Taylor Swift w T-shirtach z kotami.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Te koszulki są obłędne. Kocham koty!

  2. Muszę mieć taki t-shirt z kotem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.