Simple Office by Mohito - modna stylizacja do biuraSimple Office by Mohito - kolekcja ubrań do biura Fot. materiały prasowe

Simple Office by Mohito – modna stylizacja do biura

Simple Office by Mohito – Stylizacja do biura

Zakończenie lata, to dla wielu z nas również koniec urlopów i powrót do rzeczywistości. Jeżeli ty również wkrótce kończysz wypoczynek i wybierasz się do pracy, to polska marka Mohito przygotowała coś na poprawę humoru. Powrót do biura lub innego miejsca, to przecież znakomita okazja do odświeżenia garderoby. W najnowszej kolekcji Simple Office projektanci marki Mohito proponują klasyczne rozwiązania biurowego dress code’u, a dla bardziej odważnych oryginalne dodatki i stylowe kroje. W takim stroju bez wątpienia nie tylko pierwszy dzień po urlopie, ale również wszystkie kolejne, miną ci w świetnej atmosferze. W końcu pewność siebie to podstawa, a odpowiedni strój może ją znacznie podnieść.

W kolekcji Simple Office by Mohito królują przede wszystkim garnitury w odcieniach nowoczesnego fioletu lub z printem w kratkę vichy. Szeroka gama różnych długości marynarek i spodni zapewni dopasowanie do każdej sylwetki. Znaczącą rolę w zestawieniu odgrywają detale takie jak oblekane tkaniną paski doskonale podkreślające talię lub kontrastowe przeszycia dyskretnie nadające charakteru stylizacjom. Kolekcja Mohito Simple Office na jesień 2018 to szlachetne połączenie eleganckiego stylu i funkcjonalnej wygody. Przedstawione stylizacje to wybory stylistki Alicji Werniewicz, która wystąpiła również w roli modelki przed obiektywem fotografa Mateusza Stankiewicza.

Simple Office by Mohito – Kup ubrania do biura!

Simple Office by Mohito – Kup dodatki do biura!

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Nowa kolekcja Mohito jak zawsze w punkt

  2. Muszę mieć te szpilki! Najlepiej do kompletu z garniturem, choć w biurze jeszcze nie pracuję, ale na uczelnię też będzie jak znalazł.

  3. Bardzo fajny ten chabrowo-fioletowy garnitur. Lubię takie nie do końca oczywiste odcienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.