Czarna torebka shopper – pojemny model na co dzieńModna torebka - shopperka na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Czarna torebka shopper – pojemny model na co dzień

Czarna torebka shopper – Pojemna torebka na co dzień

Jeżeli podczas zakupów sugerujesz się bieżącymi trendami, to szukając pojemnej torebki na sezon wiosna-lato 2018, powinnaś sięgnąć po jeden z koszy. Jednak poza modnymi modelami z wikliny i słomy, możesz wybrać także bardziej klasyczną opcję. Najlepszym rozwiązaniem na co dzień będzie shopperka. Jeżeli szukasz torebki, która będzie uniwersalna i ponadczasowa, to koniecznie sięgnij po prosty fason w czarnym kolorze. Taki dodatek będzie pasował do każdej stylizacji i nigdy nie przestanie być na czasie.

Czym shopperka wyróżnia się na tle innych torebek? Przede wszystkim wielkością. Dzięki pokaźnym gabarytom, każda kobieta zmieści w niej nie tylko wszystkie potrzebne drobiazgi, ale także laptopa, a nawet małe zakupy. Z tego powodu taka torebka staje się przede wszystkim praktycznym dodatkiem. Niemniej istotny jest jednak design. W końcu torebka musi dobrze wyglądać. Jeżeli chcesz wybrać model model, który będziesz mogła nosić do niemal każdej stylizacji, to postaw na minimalizm. Klasyka zawsze się obroni.

Czerń jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów. Zwłaszcza wybierając dodatki, które będą miały uzupełniać różne stylizacje, warto stawiać na jeden z jej odcieni. Jeżeli szukasz właśnie torebki w tym kolorze, to mamy kilka ciekawych modeli, które z powodzeniem uzupełnią niejedną stylizację. Przeglądając kolekcje kilku sklepów internetowych kierowaliśmy się wyborem jak najbardziej uniwersalnych modeli. Poniżej znajdziesz efekty naszych poszukiwań. Sprawdź, która z nich sprawdzi się w twoich zestawach!

Czarna torebka shopper – Kup czarny shopper!

Czarna torebka shopper – Stylizacje z czarną shopperką

Czarna shopperka pojawia się dość często w stylizacjach popularnych fashionistek. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć znalezionych na Instagramie. Stylizacje, które się na nich znalazły, mogą posłużyć ci za inspirację.

Polecane artykuły

One Response

  1. Nie wyobrażam sobie, że w mojej szafie miałoby nie być czarnej shopperki. Najbardziej uniwersalna torebka na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.