II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach. Rabaty do 75%II tura - wyprzedaże wiosna-lato 2018 w sieciówkach Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay

II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach. Rabaty do 75%

II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach – Reserved

Niedawno pisaliśmy o początku wyprzedaży w sieciówkach. Obecnie możemy cieszyć się już II turą sezonowych obniżek. Na tym etapie rabaty przekraczają już czasami nawet 70%. Wiele ubrań jest natomiast przecenionych o 50%, co też pozwala na sporą oszczędność podczas zakupów. Wyprzedaże kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 w polskiej grupie LPP, to obowiązkowy punkt na liście każdej zakupoholiczki. Teraz jeszcze większymi promocjami możesz się cieszyć w Reserved. Marka ma w swoim asortymencie nie tylko sezonowe hity, ale również wiele basiców, które posłużą ci przez lata.

II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach – Mohito

Mohito to kolejna polska sieciówka, która zwiększyła sezonowe rabaty. Obniżki na wyprzedaży w tym sklepie są obecnie bardzo kuszące. Wiele ubrań i dodatków można kupić za pół ceny. Na rabatach -50% jednak nie koniec. Promocje w Mohito sięgają bowiem do -70%. Kto przede wszystkim ucieszy się z wyprzedaży w Mohito? Na zakupy do tego sklepu powinny się udać głównie fanki kobiecego stylu. Jeżeli lubisz romantyczne koronki, dziewczęce falbanki, dużo różu i kwiatowych wzorów, to bez wątpienia twój koszyk w sklepie internetowym Mohito, będzie wypełniony po brzegi.

II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach – House

House to marka, której asortyment jest dedykowany przede wszystkim młodym ludziom. Z tego powodu osoby, do których adresowane są kolekcje, tym bardziej powinna ucieszyć wiadomość o kolejnej turze obniżek w tym sklepie. Jeżeli na ubrania i dodatki House odkładasz z kieszonkowego lub dorywczej pracy pomiędzy dniami spędzanymi na uczelni, to teraz nie zrujnujesz tam swojego portfela. Obecnie większość kolekcji wiosna-lato 2018 House jest przeceniona o 50%. Są jednak też rzeczy, których ceny obniżono nawet o 60-70%.

II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach – Sinsay

Jesteś głośną i ekspresyjną dziewczyną z charakterem, która śmiało podąża za najnowszymi trendami? Jeżeli tak to bez wątpienia zakochasz się w kolekcjach Sinsay. Dodatkową zachętą do zakupów mogą być promocje na kolekcje wiosna-lato 2018. W Sinsay obecnie znajdziesz już nie tylko rabaty sięgające do -50%. W kolekcji są również ubranie, których cena została obniżona o 75%. Przykładem może być zielona parka z haftowaną ozdobą, która teraz może być twoja za jedyne 39zł. Link do tego modelu znajdziesz poniżej.

II tura wyprzedaży 2018 w sieciówkach – Cropp

Wśród marek, które rozpoczęły II turę wyprzedaży jest również Cropp, czyli kolejna marka z młodzieżowymi kolekcjami. Asortyment tej polskiej sieciówki jest dedykowany młodym indywidualistom, otwartym i ciekawym świata, którzy strojem wyrażają swoje poglądy i manifestują niezależność. Jeżeli również tego oczekujesz od swoich ubrań i dodatków, to koniecznie zajrzyj do zakładki z wyprzedażami. Obecnie rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2018 w Cropp są przecenione nawet o -70%. Nie zwlekaj z zakupami. Taniej już nie będzie! A nawet jeżeli tak, to do finału wyprzedaży dotrwa niewiele rzeczy.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Reserved to ostatnio moja ulubiona marka. Na wyprzedaży kupiłam mnóstwo rzeczy.

  2. Najwięcej rzeczy kupiłam w Zarze i H&M, ale w Mohito też się skupiłam na dwie sukienki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.