Modna torebka na wesele 2018. Jaki model wybrać?Torebka na wesele 2018. Jaki model wybrać? Fot. Imaxtree

Modna torebka na wesele 2018. Jaki model wybrać?

Torebka na wesele 2018 – Puzderko

Jeżeli właśnie kompletujesz stylizację dla gościa weselnego, to nie możesz zapomnieć o torebce. Jednym z popularniejszych modeli na szczególne okazje są puzderka. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę jeden z ozdobnych fasonów wykończonych koronką, cekinami lub perłami, to możemy mieć pewność, że dodatek będzie adekwatny do wydarzenia i bez wątpienia nie popełnimy modowej gafy. Do wyboru masz wiele ciekawych modeli.

Puzderko to świetna opcja zwłaszcza jeżeli nie potrzebujesz pojemnej torebki. Jego pojemność jest bardzo ograniczona i będziesz się musiała ograniczyć do naprawdę niezbędnego minimum, choć na pewno swoim designem zrekompensuje ci tę małą niedogodność. Poniżej czekają przykładowe modele, które możesz kupić już teraz. Każda z nich będzie świetnym uzupełnieniem sukienki na wesele. Wybierz model dla siebie!

Bridesmaid details 💐

A post shared by Arabella (@arabellagolby) on

Torebka na wesele 2018 – Kopertówka

Idealną alternatywą dla puzderka może być kopertówka. Wśród modeli do ręki znajdziesz nie tylko bardzo małe torebki, ale też większe. Dodatkowo wiele kopertówek ma łańcuszek lub cienki pasek, z którego można skorzystać w razie potrzeby i zawiesić torebkę na ramieniu. Jeżeli planujesz zabrać nie tylko telefon, puder i chusteczki na otarcie łez wzruszenia, to sięgnij po jeden z takich modeli. Idealnie sprawdzi się podczas ślubu i przyjęcia weselnego.

Wśród dostępnych modeli kopertówek znajdziesz bez wątpienia coś dla siebie. Różnorodność fasonów, kolorów i wzorów, pozwoli na dopasowanie takiej torebki do każdej weselnej kreacji. Obok modeli, które swoim wyglądem bezpośrednio nawiązują do koperty, są też mniej oczywiste rozwiązania. W sezonie wiosna-lato 2018 królują między innymi słomkowe propozycje, które idealnie wpisują się w bieżące trendy.

Torebka na wesele 2018 – Torebka

Szukając torebki na wesele możesz sięgnąć także po jeden z tradycyjnych modeli, którymi na co dzień uzupełniasz swoje stylizacje. Jest tylko jedno zastrzeżenie. Nie przesadzaj z wielkością. Zamiast pojemnej shopperki lub dużego worka wybierz raczej listonoszkę. Dzięki temu torebka pozostanie dalej jedynie subtelnym dodatkiem do stylizacji i nie zaburzy eleganckiego charakteru całego zestawu, a przecież o to chodzi podczas takich uroczystości.

Ogromną zaletą torebki jest bez wątpienia pasek, dzięki któremu nie będziesz musiała jej trzymać w dłoniach. Do tego istotny jest też rozmiar. Kopertówki nawet w wydaniu XXL są na ogół płaskie, więc wprowadzają pewne ograniczenia. W przypadku klasycznych torebek jest inaczej. Jeżeli planujesz zabrać ze sobą nie tylko niezbędne drobiazgi, ale jeszcze na przykład aparat fotograficzny, którym zrobisz pamiątkowe zdjęcia, to musisz myśleć o modelu, który to wszystko pomieści.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Ja zawsze stawiam na puzderko, jeżeli idę na ślub, choć mój Iphone Plus się nie mieści i muszę go trzymać w ręce. Za to na wesele jak są tańce, to zawsze pewniej się czuję z modelem na pasku lub łańuszku. Wiele puzderek jest nie tylko do ręki, ale wtedy raczej jakaś większa kopertówka, żeby chociaż smartfon się zmieścił.

  2. Nie kupują torebek na specjalne okazje, raczej wybieram zwykły model, który potem mogę nosić na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.