Wedding Club by Zankyou 2018 - suknie ślubne TomaotomoZankyou Wedding Club 2018 Fot. Luke Sezeck Photographer

Wedding Club by Zankyou 2018 – suknie ślubne Tomaotomo

Wedding Club by Zankyou 2018 – Ślub jak z bajki

Niedawno redakcja Modile została zaproszona na wydarzenie, które pokazało nam zupełnie nowe oblicze ślubnego szaleństwa. III edycja Wedding Club, czyli ekskluzywne spotkanie ekspertów w branży ślubnej, organizowane przez Zankyou, odbyła się w wyjątkowych wnętrzach Samego Centrum Wszechświata, które jest położone w sercu Warszawy. Ślub to przełomowy moment w każdym związku, więc naturalnym wydaje się, że musi mieć szczególną oprawę, która nie tylko dla pary młodej, ale również bliskich im osób, stworzy niezapomniany klimat.

Samo Centrum Wszechświata zostało stworzone właśnie z myślą o osobach, które liczą na kompleksową pomoc przy organizacji ślubu niczym z bajki. Z tego powodu na zaproszonych gości, którzy na co dzień zajmujących się spełnianiem marzeń kolejnych par młodych czekały atrakcje, które pozwalają rozszerzyć postrzeganie ślubnego świata i organizacji wyjątkowej ceremonii. W trakcie wycieczki po Samym Centrum Wszechświata goście mogli poznać Marka Bryczyńskiego i zobaczyć jak wygląda jego praca. W Przyjemnościach gości przywitano wspaniałą energią gospodarza, który na co dzień zajmuje się stylizacją gwiazd, ostatnio m.in. do nagrodzonego Złota Palmą filmu Pawła Pawlikowskiego „Zimna Wojna”. To właśnie tu każda panna młoda może poczuć się jak gwiazda, oddając swoje włosy w ręce profesjonalisty.

Kolejną atrakcją był pokaz pole dance w… męskim wykonaniu. Autorem i gwiazdą tego show był Patryk Rybarski, tancerz znany z największych polskich musicali oraz zdobywca II miejsca w International Pole Championships w 2012 roku. I choć ciężko wyobrazić sobie pokaz pole dance jako atrakcję przyjęcia weselnego, takie show to doskonała propozycja na wieczór panieński.

Wedding Club by Zankyou 2018 – Ślubna kolekcja Tomaotomo

Gwiazdą spotkania Wedding Club by Zankyou 2018 był Tomasz Olejniczak, jeden z wiodących designerów w Polsce, który odpowiada za projekty Tomaotomo. Podczas wydarzenia zaprezentował swoje propozycje sukien ślubnych, które dalece odbiegają od typowych propozycji, które znane nam są z katalogów.

„Panie coraz częściej poszukują czegoś unikatowego, oryginalnego i nieszablonowego. W związku z tym powstała całkiem inna propozycja sukien ślubnych, jednak ciągle pozostająca w tonacjach bieli i pudrowego różu. Projekty wykonane są z wyjątkowych tkanin. Do stworzenia białych modeli wykorzystałem strusie pióra z kamieniami Swarovskiego i perłami. To ręczne wykonanie na portugalskiej koronce z haftem. Różowe suknie ślubne są z koronki produkowanej w Anglii, natomiast sprzedawanej we Francji. Sam wzór lawendowych propozycji jest czymś wyjątkowym, a jednak ciągle wpisującym się w konwencje sukien ślubnych”. – podsumował projektant.

Suknie dalekie są od standardów, co tylko wzmaga efekt zachwytu głównie dla wedding plannerów, którzy na co dzień borykają się z problemem znalezienia wyjątkowej sukni ślubnej dla swoich klientek.

„Jest to jakaś alternatywa dla typowej bezy czy syrenki, ale ciągle mają swój urok i naprawdę ciekawie wyglądają. Każda suknia to moja prezentacja panny młodej, choć oczywiście każdy model jest możliwy do modyfikacji. W końcu każdy projekt indywidualny smakuje najlepiej, bo kosztuje najwięcej pracy, a mi daje najwięcej spełnienia”. – podsumował Tomasz Olejniczak.

Wedding Club by Zankyou 2018 – Kup suknię ślubną!

Polecane artykuły

One Response

  1. Suknie ślubne Tomaotomo pewnie kosztują miliony…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.