Kostium kąpielowy z logo. Calvin Klein czy Tommy Hilfiger?Markowy kostium kąpielowy na lato 2018 Fot. Calvin Klein

Kostium kąpielowy z logo. Calvin Klein czy Tommy Hilfiger?

Kostium kąpielowy z logo marki – Jaką markę wybrać?

W naszym artykule dotyczącym modnych kostiumów kąpielowych na sezon wiosna-lato 2018, pojawiło się aż 8 modeli. Na nich jednak nie koniec. Do dyspozycji są również inne stroje plażowe. Niektóre z nich mogą łączyć się z trendami, które wcale nie są ściśle połączone z kostiumami kąpielowymi. Idealnym przykładem na to może być logomania. Ten trend z lat 90. dotyczy rozmaitych ubrań i dodatków. Nie ma zatem powodów, przez które miałby pominąć stroje kąpielowe. Kwestią pozostaje jedynie wybór odpowiedniej marki.

Wiele marek lubi się chwalić swoim logo. Wśród nich są między innymi Calvin Klein i Tommy Hilfiger i to właśnie tym brandom przyjrzymy się tym razem dokładnie. Charakterystyczne logowane gumy, duży symbol marki w widocznym miejscu, a może tylko subtelny akcent podkreślający nasze zamiłowanie do produktów CK albo TH? Możliwości bez wątpienia jest dużo. Wszystko zatem zależy od twojego stylu, bo nawet wielkie fanki tych brandów, niekoniecznie muszą chcieć wyglądać jak ich żywa reklama.

W nowych kolekcjach Calvin Klein i Tommy Hilfiger można znaleźć wiele modeli strojów kąpielowych. Z jednej strony do dyspozycji są jednoczęściowe, z drugiej nie brakuje ciekawych propozycji dla fanek bikini. Dwuczęściowe stroje kąpielowe wcale nie muszą być jednym z klasycznych modeli. Projektanci znaleźli ciekawe sposoby na to, by jeszcze bardziej wyeksponować logo swoich marek. Teraz gumy ozdobione nazwą brandu, to nie tylko przyszyte na całej długości wykończenie dwuczęściowego kostiumu. Sprawdź, który kostium kąpielowy najbardziej ci się podoba i przygotuj się do wakacji 2018!

Kostium kąpielowy z logo marki – Kup kostium kąpielowy!

Kostium kąpielowy z logo marki – Inspiracje z kostiumami kąpielowymi

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, czy kostium kąpielowy ozdobiony logo marki, to dobry pomysł na lato 2018, mamy dla ciebie kilka zestawów, które mogą być pomocne w podjęciu decyzji. Znajdziesz na nich fashionistki, które pozują zarówno w modelach Calvin Klein, jak i Tommy Hilfiger. Mamy nadzieję, że taka dawka inspiracji, przekona cię do logowanych kostiumów kąpielowych.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Uwielbiam Calvin Klein. W tamtym roku kupiłam żółty kostium kąpielowy tej firmy. Teraz kusi mnie jeszcze bikini z taką logowaną gumą <3 Coś pięknego!

  2. Jak na razie mam bluzę Calvin Klein i Tommy Hilfiger. O strojach kąpielowych tych marek w ogóle nie myślałam, ale faktycznie super wyglądają takie modele z logiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.