Sabrina Pilewicz X Powerpuff Girls – torebki AtomówkiSabrina Pilewicz x Powerpuff Girls - kampania z Karoliną Pisarek Fot. materiały prasowe

Sabrina Pilewicz X Powerpuff Girls – torebki Atomówki

Kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS – Prezentacja torebek

Limitowana kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza kolaboracja projektantki Sabriny Pilewicz z Cartoon Network. W efekcie tej współpracy powstała niezwykła linia skórzanych torebek, inspirowanych tytułowymi postaciami serialu animowanego „Atomówki”, który w tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Trzy superbohaterki od lat łączą pokolenia kobiet i dziewczynek na całym świecie, jako symbol kobiecej siły i niezależności. Sabrina Pilewicz jako młoda, niezależna i pewna siebie polska projektantka, która własnymi siłami i determinacją zbudowała markę kierowaną przez kobietę do kobiet, to bez wątpienia najlepsza osoba do takiego zadania.

Bójka, Bajka i Brawurka stały się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji torebek, promowanej hasłem „A jaka jest Twoja supermoc?” Sabrina Pilewicz przenosi nas tym razem do magicznego miasteczka Townsville, skąd pochodzą Atomówki. W odsłonie ekskluzywnej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS zobaczymy trzy modele torebek, odzwierciedlające poszczególne bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. Wprowadzając pierwszą w historii linię inspirowaną kultowymi Atomówkami, projektantka postanowiła w sposób niekonwencjonalny zabawić się formą, prezentując nowy, unikatowy kształt – owal.

Wyjątkowa kolekcja, skierowana do dziewczyn i kobiet, skupia się na ich sile, charyzmie i całej gamie możliwości, jakie mają do zaoferowania światu. Dzięki temu fanki kultowej serii będą mogły zdecydować, która Atomówka jest im najbliższa i dostosować torebkę do swoich preferencji. Każda z przygotowanych torebek odzwierciedla inny typ osobowości, reprezentując jedną z kultowych Atomówek i jej supermoce. Bójka, czyli #wisdombag pracuje umysłem i lubi się uczyć, zaś walkę traktuje jako środek do celu, a nie konieczność. Bajka, czyli #energybag przypomina nam, jak ważna jest radość życia, zabawa, ale przede wszystkim komunikacja i wzajemne wsparcie. Natomiast Brawurka #powerbag, czyli najbardziej waleczna spośród Atomówek, inspiruje kobiety do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji oraz do walki w „sięganiu po więcej!”.

Podczas spotkania prasowego zapytaliśmy projektantką, z którą z bohaterek popularnego serialu animowanego się identyfikuje. Sabrina Pilewicz nie musiała się zastanawiać nad odpowiedzią ani chwili.

„Zdecydowanie jestem liderką, więc jestem Bójką.” – powiedziała projektantka. A ty z którą Atomówką najbardziej się utożsamiasz?

Kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS – Karolina Pisarek w kampanii

Karolina Pisarek to jedna z finalistek programu „Top Model”. Właśnie modelka znana z programu TVN została mianowana ambasadorką kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS. Jej nieskończone zasoby pozytywnej energii sprawiają, że idealnie pasuje do marki. Styl oraz osobowość Karoliny Pisarek doskonale wpisały się w zamysł sesji zdjęciowej – delikatny makijaż zrobiony przez Olę Łęcką oraz fryzury wykonane przez Daniela Gryszkę uwydatniły jej subtelną urodę, zaś monochromatyczne stylizacje przygotowane przez stylistę – Bartka Indykę podkreśliły nieposkromioną siłę drzemiącą w modelce. Karolina Pisarek stanęła przed obiektywem fotografa – Macieja Nowaka. Efekty możesz zobaczyć poniżej.

Kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS – Kup torebkę w bajkowym stylu!

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Torebki Sabriny Pilewicz są przepiękne. Mam w swojej kolekcji diamencik <3

  2. Kocham Atomówki i chętnie nosiłabym taką torebkę, ale cena strasznie wygórowana. 2500zł za model, który jednak nie będzie na co dzień, to przesada. Za takie pieniądze można u Sabriny Pilewicz kupić dwie uniwersalne torebki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.