Męskie kąpielówki na lato 2018. Wybierz model na wakacje!Męskie kąpielówki na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Calzedonia

Męskie kąpielówki na lato 2018. Wybierz model na wakacje!

Męskie kąpielówki na lato 2018 – Jaki model wybrać?

Wakacje już wkrótce, więc pora zacząć myśleć na poważnie o kompletowaniu ubrań i dodatków, które przydadzą się podczas letnich podróży. Niezależnie od tego czy planujesz wyjazd nad pobliskie jezioro, na wyspę położoną gdzieś na końcu świata, czy tylko wypad na basen, to będziesz potrzebował kąpielówek. Wiele ciekawych modeli znajdziesz nie tylko w sklepach z bielizną, ale również w popularnych sieciówkach.

Jakie kąpielówki wybrać na lato 2018? Bez wątpienia na plaży bardziej sprawdzą się modele przypominające męskie bokserki, a nie slipy. Spodenki kąpielowe sprawdzą się podczas spędzania czasu na wiele sposobów. Będziesz w nich mógł nie tylko pływać, ale też grać w siatkówkę plażową lub po prostu się opalać. Jeżeli stawiasz przede wszystkim na to ostatnie, to wybierz model z krótszymi nogawkami. Dzięki temu nosząc później szorty unikniesz białego paska na udzie.

Tak jak pisaliśmy, kąpielówki można znaleźć obecnie w kolekcjach wielu marek odzieżowych. Tym razem szczególnie przyjrzeliśmy się tym z kolekcji Calzedonia. Najbardziej uniwersalne modele to te w jednolitych kolorach. Poniżej znajdziesz między innymi zielone i czarne kąpielówki. Poza tym pojawiają się też modele w wakacyjne wzory, np. kotwice i koniki morskie. Wśród wybranych przez nas modeli, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Męskie kąpielówki na lato 2018 – Kup modne kąpielówki!

Męskie kąpielówki na lato 2018 – Inspiracje z kąpielówkami

Przeglądając zdjęcia influencerów na Instagramie, naszą uwagę zwróciły nie tylko modele kąpielówek, które wybrali, ale również otoczenie, w jakim zostały wykonane ich wakacyjne zdjęcia. Być może poniższe fotografie nie tylko zainspirują cię do wyboru nowych spodenek do pływania, ale również pomogą wybrać cel wakacyjnej podróży.

Polecane artykuły

One Response

  1. Czerwone spodenki kąpielowe są najlepsze. Trochę jak Słoneczny patrol 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.