Drogie vs tanie. Kup modne buty na wiosnę-lato 2018!Drogie vs tanie. Wybierz buty inspirowane kolekcjami domów mody

Drogie vs tanie. Kup modne buty na wiosnę-lato 2018!

Drogie vs tanie buty – Wybierz modne buty!

Znane domy mody dyktują trendy i inspirują inne marki. Często modele ubrań i dodatków, które stają się obiektem pożądania fashionistek, dla wielu są poza zasięgiem. Właśnie naprzeciw oczekiwaniom klientek, które są spragnione bycia na bieżąco z trendami, ale nie mają wystarczających możliwości finansowych by to zrealizować, wychodzą sieciówki. Często kolekcje tych marek opierają się nie tylko na stylu, który dominuje w danym sezonie, ale opierają się na modelach do złudzenia przypominających te, które w czasie tygodni mody zaprezentowano na wybiegach.

Ostatnio porównywaliśmy modele popularnych torebek. Zestawiliśmy obok siebie propozycje z kolekcji domów mody warte majątek z tańszymi wersjami dostępnymi w sklepie Renee. Teraz postanowiliśmy się przyjrzeć w ten sam sposób butom. Przeglądając kolekcje wielu sklepów, często od razu nie mieliśmy wątpliwości, skąd zaczerpnięto inspiracje. W końcu te najpopularniejsze modele z danego sezonu, pojawiają się tak często na Instagramie, że nie sposób o nich zapomnieć. Mamy tu na myśli chociażby model Dior.

Niezależnie od tego czy interesują cię szpilki, sneakersy, klapki, sandały, czy może baleriny, to wybierając parę dla siebie, możesz sięgnąć po jeden z modeli inspirowanych butami z wybiegu. Bogato zdobione buty sportowe, to nie tylko propozycja Dolce&Gabbana. Szpilki z paskami ozdobionymi ćwiekami znajdziesz nie tylko w kolekcji Valentino. Czółenka z kontrastującym czubkiem nie są zarezerwowane wyłącznie dla Chanel, a baletowe baleriny dla Miu Miu. Poniżej znajdziesz jeszcze więcej inspiracji, dzięki którym nie zrujnujesz swojego portfela.

Drogie vs tanie. Wybierz buty inspirowane kolekcjami domów mody
Drogie vs tanie. Wybierz buty inspirowane kolekcjami domów mody

Drogie vs tanie buty – Kup modne buty!

Drogie vs tanie buty – Inspiracje z modnymi butami

W kolekcjach popularnych fashionistek nie brakuje butów, które są uznawane za hity sezonu. Sprawdź, jak wybrane modele prezentują w swoich stylizacjach i zainspiruj się do stworzenia własnych zestawów!

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Takie szpilki Diora to moje marzenie. Bardzo chciałabym je mieć.

  2. Baleriny w stylu Miu Miu chyba nie przestaną być modne. Za każdym razem pojawiają się po raz kolejny.

  3. Kocham klapki z futerkiem. Te różowe są piękne i cena bardzo atrakcyjna <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.