Mały plecak - modny dodatek na wiosnę-lato 2018Modny mały plecak na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Mały plecak – modny dodatek na wiosnę-lato 2018

Mały plecak – Modny dodatek na lato 2018

Najpopularniejszy mały plecak w ostatnich sezonach, to ten z kolekcji Louis Vuitton. Model ozdobiony charakterystycznym monogramem, w wielu przypadkach zastąpił tradycyjne torebki. W gronie jego szczęśliwych posiadaczek jest wiele topowych fashionistek. Jednak zakup tego modnego plecaka wcale nie należy do łatwych. Barierą może być w tym przypadku nie tylko bardzo wysoka cena, ale i ograniczona dostępność. Żeby móc kupić plecak Louis Vuitton trzeba wpisać się na listę oczekujących, która wcale nie należy do najkrótszych. Jak zatem wyglądać modnie nie wydając majątku na modny dodatek i nie czekając w kolejce?

Popularność małych plecaków, nie mogła umknąć wprawnym oczom projektantów odpowiedzialnych za tworzenie kolekcji dla sieciówek. Z tego powodu w wielu sklepach odzieżowych czekają na ciebie nowe oblicza tego popularnego plecaka. W końcu Louis Vuitton nie ma monopolu na tworzenie modeli w rozmiarze XS. Zamiast monogramu, możesz wybrać jednolity plecak lub pikowany model nawiązujący do stylistyki Chanel. Każdy z nich pojawia się w wielu kolorach, więc bez wątpienia znajdziesz coś pasującego do ubrań ze swojej szafy.

Jaka jest przewaga plecaka w rozmiarze XS nad tradycyjnym modelem? Przede wszystkim taki dodatek nie wygląda tak ciężko. Z powodzeniem możesz nim ozdobić zwiewną letnią sukienkę. Na pewno plecak nie będzie miał wpływu na jej lekki fason. Poza tym mały plecak pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Nawet wybierając model XS będziesz mogła w nich schować smartfon, portfel, klucze i kilka niezbędnych kosmetyków, które lubisz zawsze mieć pod ręką. Poniżej prezentujemy kilka uniwersalnych modeli.

Mały plecak – Kup mały plecak!

Mały plecak – Inspiracje z małym plecakiem

Popularny plecak Louis Vuitton mają między innymi polska blogerka Alicepoint i Aylin Koenig. Innym model w niewielkim rozmiarze wypatrzyliśmy również u Constantly. Ta blogerka postawiła na plecak Chanel. Na poniższych zdjęciach widać do jak różnych stylizacji można dopasować taki modny dodatek.

🌹 @allsaints

A post shared by Alice Zielasko (@alicezielasko) on

@majeofficiel ✨🌙

A post shared by Alice Zielasko (@alicezielasko) on

Can’t wait to be back in Palma soon 🌴 #aylinkoenigtravels

A post shared by A Y L I N (@aylin_koenig) on

Polecane artykuły

One Response

  1. Świetne są takie plecaki. Nie rozumiem za to mody na modele fjallraven.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.