Skompletuj stylizację na zakończenie roku szkolnego!Stylizacja na zakończenie roku szkolnego Fot. Oscar de la Renta

Skompletuj stylizację na zakończenie roku szkolnego!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Jak ubrać dziewczynkę?

Już wkrótce zakończenie roku szkolnego. Ten wyjątkowy dzień oczywiście wiąże się przed wszystkim z długo wyczekiwanymi wakacjami, ale nie można zapominać o tym, że jednak po raz ostatni przed rozpoczęciem odpoczynku, należy się stawić w szkole. Pożegnanie z ławkami i klasami, dzwonkiem oznajmiającym o początku i końcu lekcji, a także ulubionymi przedmiotami wiąże się z wyborem szczególnej stylizacji. Jej wzór był znany już od dawna. Tak ubierali się nasi rodzice i my sami, więc podobne zestawy możemy przygotować także dla naszych dzieci.

Jak ubrać dziewczynkę na zakończenie roku szkolnego, żeby wyglądała adekwatnie do okazji. Za najbardziej oczywisty duet uchodzi połączenie białej koszuli z granatową lub ewentualnie czarną spódnicą. W przypadku góry najlepiej postawić na klasyczny model z kołnierzykiem. Rękaw może być długi lub krótki. Spódnica natomiast może być prosta, trapezowa, plisowana lub kopertowa. Możliwości jest naprawdę wiele. Uzupełnieniem takiej stylizacji mogą być białe rajstopy i pasujące do całości buty, np. baleriny.

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup białą koszulę!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup spódnicę!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup białe rajstopy!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup buty!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Jak ubrać chłopca?

Zanim będzie można się zabrać za pakowanie toreb podróżnych lub walizek, najpierw należy w odpowiedni sposób pożegnać się ze szkołą. Zakończenie roku to idealna okazja, żeby po raz ostatni przed wakacjami spotkać się z koleżankami i kolegami, a także nauczycielami. Ten dzień bez wątpienia jest wyjątkowy, bo przecież rozpoczyna piękny okres w roku. Letnia pogoda, mnóstwo wolnego czasu i okazja do poznania nowych ludzi, zobaczenia odległych zakątków Polski lub nawet świata, a także po prostu możliwość zebrania sił na kolejny rok szkolny.

Tak szczególny dzień wymaga niezwykłej oprawy. Składa się na nią nie tylko przygotowana akademia, podczas której wręczane są świadectwa z promocją do kolejnej klasy i dyplomy dla najlepszych uczniów. Bardzo ważny jest również strój każdego dziecka, które je odbiera. Jak ubrać chłopca na zakończenie roku szkolnego? Klasyka zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Biała koszula z kołnierzykiem, to jeden z jej niezbędnych elementów. Poza nią można wybrać granatowe spodnie lub model w innym z neutralnych kolorów i eleganckie półbuty.

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup białą koszulę!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup spodnie!

Stylizacja na zakończenie roku szkolnego – Kup buty!

Polecane artykuły

One Response

  1. Białe rajstopy są takie urocze <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.