Kostium kąpielowy z kwiatami 3D inspirowany La RevecheModne kostiumy kąpielowe z kwiatami 3d inspirowane La Reveche Fot. Instagram @caro_e_ @devwindsor

Kostium kąpielowy z kwiatami 3D inspirowany La Reveche

Kostium kąpielowy z kwiatami 3D – Modny kostium kąpielowy

Już przed rokiem wiele topowych fashionistek pokochało kostiumy kąpielowe La Reveche. Kluczem do sukcesu, który bez wątpienia odniosła ta marka, okazało się oryginalne wykończenie. W końcu diabeł tkwi w szczegółach. Proste fasony jednoczęściowych strojów kąpielowych i bikini ozdobiono niezwykłymi ozdobami. O jakich dodatkach mowa? Oczywiście chodzi o kwiaty 3D. To właśnie te niezwykle kobieca ozdoba sprawiła, że kostiumy stały się prawdziwym hitem i trafiły na listę najmodniejszych modeli na wiosnę-lato 2018.

Kostiumy kąpielowe z kwiatami 3D nie były wyłącznie sezonowym hitem. Obecnie można je znaleźć nie tylko w kolekcji La Reveche na wiosnę-lato 2018, ale również w wielu znanych sieciówkach. Czujne oczy projektantów tworzących dla marek odzieżowych, od razu wychwyciły potencjał, jaki drzemie w takich strojach na plażę. Dzięki temu możesz kupić równie zachwycający strój kąpielowy z nowej kolekcji Calzedonia lub Reserved.

Wybór kostiumu kąpielowego z ozdobami 3D, to świetna opcja z wielu powodów. Ponieważ takie modele, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na strój jednoczęściowy, czy bikini, są same w sobie bardzo ozdobne, to wystarczą ci najprostsze dodatki. Poza tym bez wątpienia będziesz wyglądać zachwycająco i przyciągniesz wzrok każdego. Wybierając model w białym kolorze, dodatkowo podkreślisz wakacyjną opaleniznę.

Kostium kąpielowy z kwiatami 3D – Kup kostium kąpielowy!

Kostium kąpielowy z kwiatami 3D – Inspiracje z kostiumami kąpielowymi

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć znalezionych na Instagramie. Dzięki nim nie tylko zobaczysz jak prezentują się kostiumy kąpielowe ozdobione kwiatami 3D, ale również myślami przeniesiesz się na jedną z tropikalnych wysp. Jeżeli jeszcze nie zaplanowałaś wakacji, to może najwyższy czas, żeby to zmienić.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Chciałabym oryginalny kostium kąpielowy La Revenche, ale mnie nie stać. Może faktycznie zdecyduję się na Calzedonię.

  2. Mi najbardziej podoba się czarny strój kąpielowy Reserved

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.