Kup czapkę z daszkiem na wiosnę-lato 2018!Modna czapka z daszkiem na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Kup czapkę z daszkiem na wiosnę-lato 2018!

Czapka z daszkiem na wiosnę-lato 2018 – Skąd moda?

Pisząc jakiś czas temu o modnych nakryciach głowy na wiosnę-lato 2018, wymieniliśmy między innymi czapki z daszkiem. W czasie, kiedy bardzo popularne są rozmaite trendy sportowe, taki wybór projektantów nie powinien nikogo dziwić. Czapka z daszkiem to idealny wybór na cieplejsze pory roku nie tylko ze względu na panujące trendy, ale po prostu z powodów czysto praktycznych. W końcu daszek, który ochroni nas przed słońcem, to świetna opcja na co dzień.

Wybierając czapkę z daszkiem dla siebie. Możesz kierować się wieloma kryteriami. Z jednej strony postawić na jednolity, klasyczny fason, który posłuży również w kolejnych sezonach, z drugiej na model, który idealnie wpisuje się w najpopularniejsze trendy. Dom mody Versace lansuje skórzane czapki z daszkiem, Emilio Pucci stawia na klasykę w jednolitym wydaniu, a R13 na typowo sportowe modele z napisami. Daje to dużo możliwości, podczas wyboru idealnego modelu.

Czapka z daszkiem może na przykład łączyć się z innym popularnym trendem na sezon wiosna-lato 2018. Mamy tu na myśli logomanię. Nakrycia głowy z kolekcji Adidas, Vans, Calvin Klein lub Tommy Hilfiger, to idealne dodatki, które podkreślą twoją sympatię do danego brandu. W nowych kolekcjach tych marek nie brakuje ciekawych propozycji. Poniżej prezentujemy kilka czapek z daszkiem, które będą świetnym wyborem na najbliższe miesiące.

Czapka z daszkiem na wiosnę-lato 2018 – Kup czapkę z daszkiem!

Czapka z daszkiem na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z czapkami z daszkiem

Dla niektórych czapka z daszkiem to modny dodatek, dla innych stały element garderoby, który podkreśla ulubiony styl. Niezależnie od tego, czy wybierasz te nakrycia głowy na co dzień, czy sięgasz po nie dopiero, gdy pojawiają się w kolekcjach topowych projektantów, to poniższe stylizacje mogą okazać się prawdziwą inspiracją. Sprawdź, jak czapki z daszkiem noszą zagraniczne i polskie blogerki!

Polecane artykuły

One Response

  1. Czapki z daszkiem są super. Super wyglądają w stylizacjach z sukienkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.