Sinsay w stylu boho. Festiwalowa kolekcja polskiej sieciówkiNowa kolekcja Sinsay - ubrania i dodatki na festiwal

Sinsay w stylu boho. Festiwalowa kolekcja polskiej sieciówki

Nowa kolekcja Sinsay – Sinsay w stylu festiwalowym

Za nami pierwszy z popularnych polskich festiwali – Orange Warsaw Festival. Na tym wydarzeniu jednak nie koniec. Sezon dopiero się rozpoczyna. Zarówno na zakup biletów, jak i kompletowanie garderoby nie jest jeszcze za późno. Tym razem propozycje dla wszystkich fanek festiwalowego stylu w klimacie boho, przygotowała marka Sinsay. Nowe propozycje dla wielbicielek etnicznych stylizacji, to oczywiście opcja nie tylko na koncerty. Czarodziejskie boho, styl hippie, estetyka amerykańskiego rodeo i klimat folkowy, to mieszanka, która składa się na nową kolekcję Sinsay.

Projektanci Sinsay stworzyli zupełnie nowe propozycje w kolekcji bazującej na stylu dobrze znanym z letnich festiwali. Najważniejsze w kolekcji są modele, które ożywiają klasyczny, hippisowski look. Rozcięcia odsłaniające ciało nadają ubraniom uwodzicielski klimat, a chwosty i frędzle sprawiają, że stylizacja „żyje” i doskonale nadaje się do festiwalowej zabawy. Z kolei liczne dodatki dostępne w kolekcji takie jak okulary przeciwsłoneczne czy kalosze to nie tylko praktyczne akcesoria, ale także łatwy sposób na nadanie zestawom indywidualnego charakteru.

Kolorystyka linii jest wyrazista, bazuje na ciemnych barwach i żywych kwiatowych deseniach, ale urozmaicono ją jasnym jeansem i tkaninami wielobarwnymi. Festiwalowa stylizacja Sinsay sprawdzi się idealnie także poza plenerowymi imprezami. Liczne modele ubrań z kolekcji są doskonałe do plażowania, czy jako codzienne ubranie w cieplejsze dni. Mnogość wzorów i kreatywny design pozwalają swobodnie miksować zestawy. Dzięki Sinsay stylowy, ale zarazem zrelaksowany i swobodny look jest teraz na wyciągnięcie ręki. Można więc zaczynać modne wakacje!

Nowa kolekcja Sinsay – Kup ubrania w stylu festiwalowym!

Nowa kolekcja Sinsay – Kup dodatki w stylu festiwalowym!

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Uwielbiam festiwalowe stylizacje. Chciałabym tak chodzić na co dzień

  2. Sama nie wiem czy w festiwalach bardziej lubię koncerty, czy właśnie klimat, który tworzą ludzie między innymi przez swoje stylizacje. Świetna kolekcja. Nie spodziewałam się takiej w Sinsay.

  3. Brokatowe kalosze <3 Idealne na festiwal <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.