Naszyjnik z kilku łańcuszków. Skompletuj modną biżuterię!kilka łańcuszków noszonych jednocześnie - biżuteria na wiosnę-lato 2018 Fot. Imaxtree

Naszyjnik z kilku łańcuszków. Skompletuj modną biżuterię!

Naszyjnik z kilku łańcuszków – Modna biżuteria na wiosnę-lato 2018

Wśród modeli modnej biżuterii na sezon wiosna-lato 2018, nie sposób pominąć łańcuszków. Tym razem trend dotyczący takich naszyjników nie skupia się na ich rodzajach, a sposobie noszenia. Pojedynczy łańcuszek, to w najbliższych miesiącach zdecydowanie zbyt mało. Teraz chodzi przede wszystkim o to, żebyś postawiła na ilość. Dwa łańcuszki to minimum, a najlepiej postawić na trzy lub więcej.

Inspiracje z wieloma łańcuszkami noszonymi jednocześnie można znaleźć na zdjęciach z pokazów takich domów mody jak: Dior, Saint Laurent i Gimbattista Valli. Oczywiście na tym nie koniec wskazówek, bo z pomocą śpieszą również topowe blogerki. W naszej galerii czeka moc inspiracji, które bez wątpienia pokażą ci, jak świetnie może prezentować się ten biżuteryjny trend na sezon wiosna-lato 2018.

Jeżeli podoba ci się takie połączenie, to masz dwie możliwości na wprowadzenie go do własnych stylizacji. Z jednej strony możesz samodzielnie skompletować modny naszyjnik z kilku łańcuszków z zawieszkami, które masz już w swojej kolekcji. Z drugiej strony możesz sięgnąć po jedno z gotowych rozwiązań oferowanych przez popularne sieciówki. W aktualnych kolekcjach znajdziesz wiele modeli naszyjników, które można określić jako kilka w jednym. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych modeli.

Naszyjnik z kilku łańcuszków – Kup modny naszyjnik z łańcuszkami

Naszyjnik z kilku łańcuszków – Inspiracje z modnymi naszyjnikami

Tak jak już wspominaliśmy, wiele inspiracji z kilkoma łańcuszkami noszonymi jednocześnie, można znaleźć u topowych fashionistek. Kilka przykładowych zdjęć, które zamieściły na Instagramie, znajdziesz poniżej. Mamy nadzieję, że dzięki nim przekonasz się do tego biżuteryjnego trendu i również stworzysz swój mix modnych łańcuszków.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Łańcuszki w takim wydaniu prezentują się świetnie. Mój ulubiony trend biżuteryjny na wiosnę-lato 2018 <3

  2. Chcę taki naszyjnik z Mango!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.