Koszulki na mundial - charytatywna kolekcja MohitoDominika Grosicka i Mohito dla Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę Fot. materiały prasowe

Koszulki na mundial – charytatywna kolekcja Mohito

Charytatywna kolekcja Mohito – Dominika Grosicka dla Mohito

Popularna polska sieciówka postanowiła po raz kolejny włączyć się w akcję charytatywną. Mohito tym razem stworzyło serię koszulek, które promuje sesja zdjęciowa z udziałem Dominiki Grosickiej. Mundialowa linia, to świetne stroje dla wszystkich entuzjastek sportu, ale przede wszystkim coś więcej – realna pomoc (część zysków ze sprzedaży koszulek zasili konto Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę). Dominika, jako mama i osoba aktywnie zaangażowana w pomoc charytatywną, jest podwójnie wyczulona na los pokrzywdzonych dzieci. Jej pasją oprócz sportu i zdrowego stylu życia są tajniki makijażu oraz moda. Dzięki swojej pasji pomaga innym w samoakceptacji i zdobywaniu życiowych celów.

Udział w akcji charytatywnej #mistrzowskapomoc jest naturalnym wsparciem idei, którymi kieruje się na co dzień. „Wiem, że życie składa się z cieni i blasków. Istotne jest, aby zauważyć te cienie na dziecięcych twarzach i podać pomocną dłoń w odpowiedniej chwili. Warto nie tylko zapobiegać, ale również reagować na krzywdę dzieci i wzmacniać je w trudnych sytuacjach” – podsumowała Dominika Grosicka.

Charytatywna kolekcja Mohito – Kup charytatywną koszulkę!

Charytatywna kolekcja Mohito – O Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy, by znały swoje prawa, wierzyły w siebie i cieszyły się życiem. Wspiera rodziców i opiekunów w ich drodze do dobrego rodzicielstwa, a także profesjonalistów na co dzień pracujących z dziećmi. Wszystkie działania Fundacji łączy jedno: ochrona dzieci i dodawanie im wsparcia – każdego dnia.

„Wyszliśmy z inicjatywą ponownej akcji charytatywnej na cel Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdyż troska o losy dzieci zawsze była nam bliska. Poprzednia akcja, w której wraz z Fundacją zbieraliśmy środki na otwarcie Centrum Pomocy Dzieciom w Warszawie, spotkała się z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem naszych Klientek. Cieszymy się, że możemy dalej aktywnie uczestniczyć w tej inicjatywie i przekazać część zysku ze sprzedaży specjalnej kolekcji naszych t-shirtów, by wesprzeć tę formę pomocy dla skrzywdzonych dzieci. Bardzo liczymy na nasze Klientki, które, wierzę głęboko, że chcą tak jak my pomagać innym” – podsumowała akcję Justyna Kuźma, kierownik marketingu Mohito.

Polecane artykuły

One Response

  1. Fajnie, że taka marka włącza się do pomocy, a temat bardzo chwytliwy, więc może i sprzedaż będzie duża. Brawo Mohito !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.