Dres na sezon wiosna-lato 2018. Kup wygodny komplet!Modny dres na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Dres na sezon wiosna-lato 2018. Kup wygodny komplet!

Modny dres na wiosnę-lato 2018 – Wybierz sportowy strój!

Już w ubiegłym roku pisaliśmy o dresie, jako wygodnym stroju, który na co dzień noszą gwiazdy. W sezonie wiosna-lato 2018 połączenie bluzy i joggersów wciąż jest bardzo popularne. Coraz częściej taki strój możemy zobaczyć nie tylko na siłowni, ale również na co dzień i nie chodzi nam wcale o sytuacje, kiedy ktoś jest na porannym joggingu lub spacerze z psem. Dres to po prostu bardzo komfortowa opcja na co dzień, która może zastąpić wiele innych stylizacji.

Dres to przede wszystkim opcja dla kobiet, które dobrze czują się w sportowym stylu. Jeżeli na co dzień wybierasz bluzę albo joggersy, to możesz postawić również na ich połączenie. Najlepiej zdecydować się na jednolity model, który ewentualnie może zostać ozdobiony lampasami, nie tylko tymi z trzema paskami. Bardziej odważne kobiety mogą postawić nawet na wersje we wzory, z tego co zauważyliśmy po zapoznaniu się z kolekcjami sieciówek, to dość popularna jest Myszka Miki.

Z czym łączyć dres, kiedy chcemy nosić go na co dzień? Tam naprawdę sportowe elementy tak mocno przeniknęły do mody ulicznej, że wystarczy postawić na sneakersy i praktyczny plecak. Z drugiej strony dres może być również świetnym tłem dla butów na obcasie i designerskiej torebki. Wszystko tak naprawdę zależy od twojego stylu. Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, bez wątpienia docenisz dres za wygodę.

Modny dres na wiosnę-lato 2018 – Kup wygodny dres!

Modny dres na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z dresami

Na Instagramie bez trudu można znaleźć fashionistki, które dobrze czują się w dresowych kompletach. Poniżej prezentujemy liczne propozycje jednej z nich. Zainspiruj się do stworzenia własnej stylizacji z wygodną bluzą i joggersami!

Oversized everything ?

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

Finally FRIYAY ? @footasylumwomens

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

Comfy and messy bun kinda Tuesday ? tracksuit is @misspap use code LISSY10

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

Polecane artykuły

One Response

  1. Chciałabym dres Adidas, ale te ciekawsze modele wyprzedają się tak szybko, że chyba codziennie trzeba sprawdzać nowości…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.