Różowo-czerwone stylizacje - stwórz modny zestaw!Różowo-czerwona stylizacja - najmodniejszy duet kolorystyczny sezonu wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Różowo-czerwone stylizacje – stwórz modny zestaw!

Różowo-czerwony duet – Modne połączenie kolorów

W każdym sezonie pojawiają się nie tylko modne kolory, ale również odcienie, z którymi warto je łączyć. Wśród zestawień możemy trafić nie tylko na pasujące do siebie duety, ale również na hity łączone na zasadzie kontrastu. W artykule na temat trendu color blocking zamieściliśmy tzw. koło barw, które może być pomocne przy łączeniu nieoczywistych kolorów. Najbardziej odważne są duety, który leżą naprzeciw siebie, np. żółty i fioletowy, czerwony i zielony lub niebieski i pomarańczowy, ale nie oznacza to, że nie możemy dać im szansy.

Inną opcją na stworzenie stylizacji z duetem odważnych kolorów, może być wybór sąsiadujących ze sobą odcieni. Takie połączenie, choć bliskich sobie barw, również przeważnie uchodzi za dość kontrowersyjne. Jednak jeżeli mamy do czynienia z duetem lansowanym przez projektantów, to istnieje duża szansa, że w danym sezonie wiele fashionistek zacznie na niego patrzeć w bardzo przychylny sposób. Jeżeli szukasz modnych i odważnych kolorów na wiosnę-lato 2018, to koniecznie postaw na różowo-czerwone połączenie.

Różowo-czerwone stylizacje pojawiły się w wielu kolekcjach zaprezentowanych podczas tygodni mody. Wśród domów mody, które zdecydowały się na lansowanie tego kolorowego duetu znalazły się: Oscar de la Renta, Coach 1941, Isabel Marant, Attico i Rebacca de Ravenel. Poza tym oba kolory mogły również liczyć na trendsetterki. Jeżeli również chcesz przełamać nudę w stylizacji, to w najbliższych miesiącach postaw na czerwono-różowe połączenie. Poniżej prezentujemy ubrania, które będą pomocne przy tworzeniu takiego zestawu.

Różowo-czerwony duet – Kup czerwone i różowe ubrania!

Różowo-czerwony duet – Różowo-czerwone inspiracje

Na Instagramie nie brakuje różowo-czerwonych inspiracji. Poniżej zgromadziliśmy małą porcję wskazówek, która pokaże jak świetnie może prezentować się ten duet kolorów. Różowo góra i czerwony dół, a może na odwrót? Wszystko zależy od ciebie!

?+❤️ • Amo! #thassiastyle #ootd #pinkandred

A post shared by Thássia Naves (@thassianaves) on

My trousers will never get clean again ? Foto @thestylestalkercom

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

Buongiorno ❤️??

A post shared by Shea Marie (@peaceloveshea) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Czerwień i róż to świetne połączenie kolorów.

  2. Dla mnie najlepiej wyglądają czerwone cygaretki z różową marynarką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.