Chiara Ferragni dla Calzedonia - modne kostiumy kąpieloweChiara Ferragni w kampanii kostiumów kąpielowych Calzedonia na lato 2018 Fot. materiały prasowe

Chiara Ferragni dla Calzedonia – modne kostiumy kąpielowe

Chiara Ferragni dla Calzedonia – Kampania z blogerką

Calzedonia to włoska marka, która powstała w 1986 roku w Weronie. W jej asortymencie znajdziemy przede wszystkim wiele modeli kostiumów kąpielowych, które sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów. Jednoczęściowe stroje kąpielowe i bikini, które pojawiły się w kolekcji na lato 2018, możemy obejrzeć nie tylko na wieszakach w butiku stacjonarnym lub na zdjęciach zamieszczonych w sklepie internetowym, ale również za pośrednictwem nowej kampanii.

Kto został gwiazdą sesji zdjęciowej Calzedonia na lato 2018? Marka nie musiała daleko szukać. W końcu włoskie korzenie ma jedna z najpopularniejszych blogerek. To połączenie wydaje się w tym przypadku idealne. Mowa oczywiście o Chiarze Ferragni. Popularna fashionistka jest ambasadorką Calzedonia i promuje ich kostiumy kąpielowe nie pierwszy raz. Tym razem sesję zdjęciową wykonano w malowniczej Apulii we Włoszech.

Chiara Ferragni, kiedy brała udział w sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję Calzedonia, była w piątym miesiącu ciąży. Jednak zdjęcia wykonane w listopadzie 2017, w ogóle nie zdradzają, że cztery miesiące później na świecie pojawił się mały Leo. #ChiaraWearsCalzedonia to kolekcja pełna modnych modeli kostiumów kąpielowych. Wśród nich znalazły się wersje aksamitne, ze sznurowaniami, na jedno ramię, a także góry od bikini z wiązaniem.

Chiara Ferragni dla Calzedonia – Kup jednoczęściowy kostium!

Chiara Ferragni dla Calzedonia – Kup bikini!

 

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Uwielbiam Chiare Ferragni, więc miło mi się ją ogląda, kiedy zakłada coś, co też mogę sobie kupić, a nie kreacje za miliony. Ten biały kostium kąpielowy Calzedonia ze sznurowaniem jest obłędny <3

  2. Calzedonia ma zawsze piękne stroje kąpielowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.