Wymarzony prezent na Dzień Dziecka 2018Prezent na Dzień Dziecka 2018 Fot. Reserved

Wymarzony prezent na Dzień Dziecka 2018

Prezent na Dzień Dziecka 2018 – Prezent dla dziewczynki

1 czerwca może być wyjątkowym dniem dla każdego, bo w końcu w każdym z nas drzemie dziecko. Jeżeli chcesz przypomnieć sobie chwile beztroski, to przygotuj coś wspaniałego dla swojej pociechy. Co prawda Dzień Dziecka 2018 wypada w piątek, ale może to być pretekstem do przeciągnięcia obchodów na cały weekend. Wspólne wyjście do ZOO, na lody, do kina, na rower lub w wiele innych miejsc, to tylko część świętowania. Poza tym ważnym elementem jest też prezent.

Każdy z nas chyba lubi dostawać prezenty, więc tym bardziej nie powinniśmy się dziwić, że czekają na nie najmłodsi. Dzień Dziecka 2018 może być momentem, w którym zostanie spełnione marzenie o posiadaniu upragnionej zabawki, ale nie tylko. 1 czerwca to również świetny moment, żeby podarować nowe ubranie lub dodatek małej fashionistce. Bluzka, na której pojawił się uwielbiany kotek Pusheen lub pluszowa torebka w kształcie misia koala, to tylko niektóre propozycje. Więcej ciekawych pomysłów na prezenty dla dziewczynki znajdziesz poniżej.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 – Kup dziewczęce dodatki!

Prezent na Dzień Dziecka 2018 – Kup dziewczęce ubrania!

Prezent na Dzień Dziecka 2018 – Prezent dla chłopca

Masz już plany na Dzień Dziecka 2018? Jeżeli nie to weź pod uwagę zainteresowania chłopca i zaplanuj mu wymarzony dzień. Możecie wspólnie grać w piłkę, jeść ulubione słodycze, grać w przeróżne gry lub po prosty wybrać się na długi wspólny spacer. Pomysłów jest bardzo dużo, a wszystko zależy od was, bo to wasz dzień i wszystko powinno być w nim wyjątkowe. Poza mocą atrakcji, przygotuj również prezent, który będzie kolejnym powodem do radości.

Upragniona gra albo zabawka, to nie jedyne rzeczy, które możesz podarować chłopcu w Dzień Dziecka 2018. Poza nimi możesz sięgnąć również po ubrania i dodatki. Bluza z dinozaurem, koszulka z postaciami z bajki lub po prostu wygodne dresy, w których będzie spędzał czas podczas zabaw z przyjaciółmi, to tylko niektóre z propozycji. Ty wiesz najlepiej, co się nie tylko przyda twojemu dziecku, ale dodatkowo sprawi mu również radość i wywoła uśmiech na jego buzi.

@crillygerloni_ ? via @i__am_fashion ?

A post shared by @ kids_fashion_blogger on

Prezent na Dzień Dziecka 2018 – Kup chłopięce dodatki!

Prezent na Dzień Dziecka 2018 – Kup chłopięce ubrania!

One Response

  1. Te futrzane torebki są świetne. Nawet wiem komu spodobają się takie misie na Dzień Dziecka <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.