Sinsay Beach Party – Plażowa kolekcja na lato 2018Sinsay Beach Party - plażowa kolekcja polskiej sieciówki Fot. materiały prasowe

Sinsay Beach Party – Plażowa kolekcja na lato 2018

Sinsay Beach Party – Plażowa kolekcja Sinsay

Coraz więcej marek odzieżowych na poważnie zaczyna myśleć o tym, co mogłyby nam zaoferować na sezon wakacyjny. Wśród nich jest również polska sieciówka Sinsay. W nowej kolekcji znajdziemy ubrania i dodatki, które pomogą nam w skompletowaniu stylizacji na plażę. Oczywiście bazą są kostiumy kąpielowe. Poza jednoczęściowymi modelami, pojawiły się również dwuczęściowe propozycje. Bikini Sinsay, to komplety, które nadają się do dowolnego zestawienia i łączenia, tzw. mix and match.

Wiele z proponowanych na plażę elementów można z powodzeniem traktować jak element codziennej stylizacji. Np. jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, które zastąpią body w stylizacji z szortami lub japonki, które będą pasować do takiego zestawu. Inspiracje do nowej kolekcji Sinsay, to przede wszystkim nawiązania do świata mody sportowej, nowoczesny minimalizm, i lata 90 z całym spektrum popkulturowych skojarzeń np. logotyp Barbie. Pojawiają się też kojarzone z latem tropikalne motywy roślinne (kwiaty hibiskusa, palmowe liście), ale również zapożyczone z mody miejskiej liternictwo, wstawki z siatki mesh i sportowe gumy.

Kroje strojów kąpielowych z nowej kolekcji Sinsay przywołują na myśl sportową bieliznę. Fasony są zróżnicowane, choć dominują te z mocnymi wycięciami, optycznie wydłużające nogi. Sesja promująca kolekcję polskiej sieciówki, która została zrealizowana w Kapsztadzie, koncentruje się wokół klimatów surferskich i plażowo – miejskich, wprowadzając nas w atmosferę gorącego lata. Najwyższa pora zacząć skreślać dni w kalendarzu. Lato i chwile beztroski spędzone nad wodą, już wkrótce będą w naszym zasięgu.

Sinsay Beach Party – Kup kostium kąpielowy!

Sinsay Beach Party – Kup dodatki na plażę!

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Sinsay to świetna sieciówka. Każdemu polecam. Zawsze można znaleźć coś ciekawego za małe pieniądze. Japonki na pewno będą moje. Kupię może nawet dwie pary.

  2. Kostium kąpielowy Sinsay z Barbie jest extra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.