Dziewczęca sukienka na wiosnę-lato 2018Sukienka dla dziewczynki na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Fotolia

Dziewczęca sukienka na wiosnę-lato 2018

Dziewczęca sukienka na wiosnę-lato 2018 – Modele dla dziewczynek

Małe dziewczynki mogą mieć od samego początku własne zdanie na temat wybieranych ubrań. Niektóre modnisie pokochają sukienki, inne będą wybierały przede wszystkim spodnie. Jeżeli dziewczynka, dla której kompletujesz garderobę na sezon wiosna-lato 2018 nie ma nic wspólnego z chłopczycą i najlepiej czuje się w sukienkach, to powinny zainteresować cię modele, które wybraliśmy z nowej kolekcji Coccodrillo.

Sezon wiosna-lato 2018 zapowiada się bardzo kolorowo. W dziewczęcych szafach mogą na dobre rozkwitnąć wielobarwne kwiaty, zagościć tęczowe motyle i rozgościć się uśmiechnięte koty, a to jedynie zapowiedź tego, w co jeszcze można ubrać małe fashionistki. Marynarskie paski, to również nie ostatnia z propozycji idealnych na wakacyjny wyjazd. Moc wzorów i kolorów bez wątpienia zapewni każdej mamie i córce, łatwy wybór idealnej sukienki.

Każda mała księżniczka zakocha się w modelach z rozkloszowanymi spódnicami, w których będzie się mogła poczuć, niemal jak bohaterki jej ulubionych bajek Disney’a. Poza samymi modelami ważny jest też wybór odpowiednich kolorów. Najpopularniejszy jest oczywiście delikatny róż, ale na nim wcale nie koniec. Słoneczny żółty, delikatny błękit, żywa zieleń lub soczysty pomarańcz, to tylko niektóre odcienie, które pojawiły się na dziewczęcych sukienkach na wiosnę-lato 2018.

Dziewczęca sukienka na wiosnę-lato 2018 – Kup sukienkę dla dziewczynki!

Dziewczęca sukienka na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z sukienkami

Sukienka to niezwykle dziewczęce ubranie. Im bardziej zdobny model z koronkami, falbankami i innymi ozdobami, tym bardziej spektakularny może być efekt końcowy. Za inspirację niech posłużą zdjęcia znalezione na jednym z kont instagramowych.

Polecane artykuły

One Response

  1. Jakie urocze sukieneczki <3 Teraz dziewczynki można pięknie ubierać. Za moich czasów tak nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.