Okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami. Kup je!Modne okulary przeciwsłoneczne w kolorowych oprawkach Fot. Imaxtree

Okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami. Kup je!

Okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami – Modny model

Wśród trendów na sezon wiosna-lato 2018 nie brakuje tych dotyczących okularów przeciwsłonecznych. W końcu podczas cieplejszych pór roku te dodatek jest niezbędny. Poza tym, że okulary przeciwsłoneczne są bardzo praktyczne, to mogą być również modne. Z tego powodu przygotowaliśmy podsumowanie tego trendu. Znajdziesz w nim siedem modnych modeli okularów przeciwsłonecznych na sezon wiosna-lato 2018.

Jedną z popularnych opcji, na które możesz zdecydować się w najbliższych miesiącach, są okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami. Tego typu modele lansowały takie domy mody jak: Elie Saab, House of Holland i Emilio Pucci. Dzięki temu, że projektanci nie zdecydowali się na jeden konkretny kolor, masz do dyspozycji wiele odcieni. Wśród nich jest między innymi ognista czerwień, cukierkowy róż i słoneczny żółty kolor.

Wśród trendów dotyczących okularów przeciwsłonecznych są również kolorowe szkła. Jak się okazuje te dwie propozycje się nie wykluczają. Okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami, mogą mieć dodatkowo kolorowe szkła. Jeżeli lubisz różnobarwne akcenty w swoich stylizacjach, to bez wątpienia ten trend jest stworzony dla ciebie. Poniżej prezentujemy modele z nowej kolekcji sklepu Asos.

Okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami – Kup okulary!

Okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi oprawkami – Inspiracje

Popularne fashionistki zdążyły już zaprezentować wiele stylizacji z kolorowymi okularami przeciwsłonecznymi. Poniżej znajdziesz kilka inspirujących propozycji, które będą pomocne podczas wyboru modnej pary dla siebie.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Super wyglądają takie kolorowe okulary, ale dla mnie zbyt odważne

  2. Agnieszka Oleszek, thanks a lot for the article post.Much thanks again. Fantastic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.