Turban - modne nakrycie głowy na wiosnę-lato 2018Turban - modne nakrycie głowy na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Instagram @Lenaterlutter

Turban – modne nakrycie głowy na wiosnę-lato 2018

Turban na wiosnę-lato 2018 – Skąd moda na turbany?

Turban to bardzo oryginalne nakrycie głowy, które za sprawą kolekcji znanych projektantów, może stać się ciekawym dodatkiem do wielu stylizacji noszonych na co dzień. Bez wątpienia designerzy odpowiedzialni za kolekcje dla takich domów mody jak: Marc Jacobs, Gucci i Versace, mają za sobą dalekie podróże, które zainspirowały ich do przygotowania projektów, takich orientalnych nakryć głowy.

Turbany kojarzą się głównie z dodatkiem z Indii, ale na tym państwie wcale nie koniec. Takie nakrycie głowy pojawia się bowiem również w wielu rejonach Afryki. Teraz inspiracje z tych zakątków świata, mogą stać się częścią stylizacji noszonej chociażby w europejskich miastach. Tego typu mieszanka kultur, to zawsze ciekawa opcja. W końcu moda jest językiem międzynarodowym, który rozumieją wszyscy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w sezonie wiosna-lato 2018 postawić właśnie na modny turban.

Turban, który wybierzesz na najbliższe miesiące może mieć rozmaite wersje. Przeglądając propozycje ze sklepu Asos natknęliśmy się głównie na dzianinowe modele w jednolitym wydaniu, ale na nich wcale nie koniec. Turbany to dodatki, które idealnie komponują się z kolorami i wzorami. Ich przedstawicielem może zostać między innymi nakrycie głowy ozdobione kwiatowym printem. Poniżej czekają propozycje, wśród których bez trudu znajdziesz coś dla siebie.

Turban na wiosnę-lato 2018 – Kup modny turban!

Turban na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z modnymi turbanami

Popularne fashionistki już dostrzegły potencjał tych modnych nakryć głowy. Turbany noszą do rozmaitych stylizacji na co dzień. Poniżej prezentujemy zdjęcia przykładowych zestawów, którymi pochwaliły się na Instagramie. Wśród nich bez wątpienia znajdziesz wskazówki, które pomogą ci stworzyć własną stylizację z modnym turbanem na sezon wiosna-lato 2018.

Polecane artykuły

One Response

  1. Kiedyś miałam taki turban w panterkę i żałuję, że go wyrzuciłam. Jednak moda zawsze wraca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.