Nowa kolekcja Carolina Herrera na wiosnę 2018Carolina Herrera - CH in Bloom - kolekcja na wiosnę 2018 Fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja Carolina Herrera na wiosnę 2018

Nowa kolekcja Carolina Herrera – Kampania CH in Bloom

Carolina Herrera to dom mody, który szczególnie ceni sobie wiosnę. Ta ulubiona pora roku zawsze jest ogromnym zastrzykiem inspiracji. Wśród nich są kwiaty, które od zawsze stanowiły bardzo ważną część wzornictwa tkanin drukowanych. Ten charakterystyczny motyw pojawił się dotąd w wielu kolekcjach. Ponadto, kwiat jaśminu stał się nieodłącznym symbolem tożsamości marki. Trzy lata temu marka CH Carolina Herrera po raz pierwszy opracowała kolekcję, której tematem był motyw poświęcony wiośnie: CH in Bloom. Wraz z upływem czasu kolekcja ta ewoluowała, stając się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku i powodem do świętowania.

Właśnie mamy okazję poznać tegoroczny koncept, który został zainspirowany spacerem po pełnym dzikich kwiatów polu. Podczas takiej przechadzki moglibyśmy zbierać małe bukieciki, które połączone transformują inicjały CH w eksplozję koloru i świeżości. Nowa kolekcja Carolina Herrera opiera się na bardzo swobodnym stylu. Wśród propozycji odzież z lekkiego jedwabiu kontrastuje z ciemnoniebieskim grogramem. Poza tym zestawiona jest z dopasowanym obuwiem i dodatkami takimi jak kapelusze, apaszki czy wachlarze. Co więcej, jako innowacyjną technikę wprowadzono gumowanie, pozwalające odbić wzory na najbardziej rozpoznawalnych torebkach marki, takich jak Andy, Inro czy Shopping.

Nowa kolekcja Carolina Herrera – Kup ubrania w kwiaty!

Polecane artykuły

One Response

  1. Te torebki to marzenie <3 Bardzo chciałabym chociaż jeden model Carolina Herrera. Koszyk najpiękniejszy <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.