Modne krótkie legginsy na wiosnę-lato 2018 - biker shortsKrótkie legginsy modne w sezonie wiosna-lato 2018 Fot. Instagram @lissyroddyy

Modne krótkie legginsy na wiosnę-lato 2018 – biker shorts

Modne krótkie legginsy – Skąd moda na krótkie legginsy?

W ostatnich sezonach powraca do nas dużo trendów z lat 90., co bez wątpienia cieszy wszystkich którzy wychowali się w tej dekadzie i mają do niej sentyment. Część z nich wydawać by się mogła wręcz kiczowata, ale projektanci dbają o to, żeby ich nowe oblicze było w pełni dopasowane do współczesnych wymogów. Udało im się to między innymi w przypadku krótkich legginsów. Ten trend już pokochały topowe fashionistki.

Legginsy z krótkimi nogawkami, które już jakiś czas temu lansowały siostry z rogu Kardashian-Jenner, teraz coraz częściej możemy podziwiać na Instagramie. Do ich popularności przyczynili się również projektanci. Krótkie legginsy mogliśmy zobaczyć w kolekcjach na sezon wiosna-lato 2018, zaprezentowanych przez takie domy mody jak: Dolce&Gabbana, Off-White, Nina Ricci i Dion Lee. Wybiegowe sylwetki mogą być cenną wskazówką, jeżeli planujemy wybrać taki model.

Według projektantów sportowy charakter krótkich legginsów, świetnie komponuje się z elegancką górą. Taki modny kontrast można zatem uzyskać po dodaniu do stylizacji dłuższej marynarki. Oglądając zdjęcia na Instagramie, mamy jednak wrażenie, że takie krótkie legginsy, to również idealne uzupełnienie bluzy dresowej. W przypadku legginsów wyznajemy zasadę, że to jednak nie spodnie, więc polecamy je przede wszystkim do dłuższych modeli.

Modne krótkie legginsy – Kup krótkie legginsy!

Modne krótkie legginsy – Inspiracje z krótkimi legginsami

Najwięcej inspiracji z modnymi legginsami z krótkimi nogawkami zaprezentowała na swoim Instagramie Alicia Roddy. Popularna fashionistka lubi ubrania o sportowym charakterze w wydaniu na co dzień, więc i na modne legginsy znalazła wiele ciekawych pomysłów. Poniżej prezentujemy garstkę inspiracji, które być może przekonają cię do tego hitu z lat 90.

Polecane artykuły

One Response

  1. Do takich krótkich legginsów trzeba mieć nienaganną figurę. Super wyglądają, ale zdecydowanie nie mogę sobie pozwolić na coś takiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.