Różne kolory mom jeans na sezon wiosna-lato 2018Mom jeans - modne spodnie jeansowe na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Różne kolory mom jeans na sezon wiosna-lato 2018

Modne mom jeans na wiosnę-lato 2018 – Jeansy z lat 90.

W ostatnim czasie możemy obserwować wiele trendów, które powróciły z lat 90. Wśród nich można wymienić między innymi spodnie mom jeans. Model charakterystyczny dla tamtej dekady był już hitem w ubiegłym roku, teraz znów można go znaleźć w nowych kolekcjach wielu sieciówek. Mom jeans to spodnie, które wywołują wiele emocji i przez wiele kobiet są uważane za fason, który masakruje sylwetkę, ale grupa ich fanek jest zdecydowanie większa.

Jak zawsze w promowaniu tego modeli spodni, dużą rolę odegrały influencerki. Wśród fashionistek, które dostrzegły potencjał mom jeans były: Kendall Jenner, Bella i Gigi Hadid, Miley Cyrus, Candice Swanepoel, Sarah Jessica Parker i Anne Hathaway. Teraz to one przejęły zadanie, które w latach 90. należało do Brendy, Kelly i Donny, czyli bohaterek Beverly Hills 90210, a także Moniki i Rachel z serialu Przyjaciele.

Jeszcze niedawno w kolekcjach marek odzieżowych mogłyśmy znaleźć przede wszystkim mom jeans w różnych odcieniach niebieskiego. W sezonie wiosna-lato 2018 mamy jednak prawdziwą eksplozję koloru. Jeżeli masz już w swojej kolekcji błękitne, niebieskie i granatowe mom jeans, to ciekawą alternatywą mogą stać się spodnie czerwone lub w jednym z pastelowych odcieni. Poniżej prezentujemy zarówno klasyczną wersję, jak i w modnych kolorach.

Modne mom jeans na wiosnę-lato 2018 – Kup niebieskie mom jeans!

Modne mom jeans na wiosnę-lato 2018 – Kup kolorowe mom jeans!

Modne mom jeans na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z mom jeans

Mom jeans można nosić do wielu różnych stylizacji. Jeżeli pozwala nam na to nasza figura, to świetnym pomysłem będzie połączenie ich z crop topem. Jeżeli jednak takie bluzki ci nie odpowiadają, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nosić mom jeans do t-shirtów i wielu innych modeli. Poniżej prezentujemy przykładowe inspiracje, które znaleźliśmy na Instagramie.

Finally a pizza slice from Joe's. Best thing with NY for sure ??

A post shared by Victoria Törnegren (@victoriatornegren) on

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Uwielbiam mom jeans. Mam całą kolekcję w różnych odcieniach niebieskiego koloru. Może teraz pora na małe szaleństwo. Te fioletowe jeansy są piękne.

  2. Nie rozumiem fenomenu mom jeans. Ja bym wyglądała w tych spodniach fatalnie.

  3. Mom jeans są extra <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.