Modna torebka z siatki na zakupy – hit na wiosnę-lato 2018Torebka z siatki - modny worek na zakupy Fot. Imaxtree

Modna torebka z siatki na zakupy – hit na wiosnę-lato 2018

Modna torebka z siatki – Skąd moda na torebki z siatki?

Moda na torebki z siatki pojawiła się już przed rokiem. Jednak w Polsce takie modele były znane już znacznie wcześniej. Wystarczy przypomnieć sobie film z lat 70. „Poszukiwany poszukiwana”. W wydaniu jako siatka na cukier, nie kojarzy się z dodatkiem, który może zawojować stylizacjami topowych fashionistek, jednak stało się inaczej. Torba idealna właśnie między innymi na zakupy, została dostrzeżona przez dom mody Vetements. Za model sygnowany taką metką trzeba jednak zapłacić ponad 10000 złotych, co wydaje się zwyczajnym absurdem.

Podobne torebki można jednak znaleźć w wielu popularnych sieciówkach. Modna siatka może być twoja już za kilkadziesiąt złotych. Do tego popularne marki odzieżowe prześcigają się w prezentowaniu nowych fasonów i kolorów. Decydując się na zakup torebki z siatki, będziesz miała zatem do wyboru różne wielkości, długości rączek, gęstości splotów i oczywiście odcienie. Poniżej prezentujemy torebki, które znajdziesz w kolekcjach takich sklepów jak: Mango, Bershka i Asos. Wskazujemy również w jaki sposób blogerki wykorzystują potencjał tych dodatków.

Modna torebka z siatki – Kup modną torebkę z siatki!

Modna torebka z siatki – Co noszą fashionistki w siatkach?

Wydawać by się mogło, że torebka z siatki to jedynie model, który może zastąpić płócienną torbę lub inną shopperkę podczas wyprawy na bazar. Jednak to wcale nie jest tak proste. Torebki z siatki, zwłaszcza te o rzadszym splocie, pokazują całą swoją zawartość. Ich wybór może być zatem pretekstem do podkreślenia stylu życia, który prowadzimy. Zamiast bułek z glutenem lub opakowania białego cukru jak w filmie „Poszukiwany poszukiwana”, fashionistki chwalą się za ich pośrednictwem, tym jak zdrowo żyją. Cytrusy i inne owoce, to jak się okazało bardzo wdzięczny temat do fotografowania w torebkach z siatki.

Poza tym torebka z siatki, może również pomóc każdej fashionistce, zaprezentować swoje ulubione magazyny poświęcone modzie. Nowy numer Vogue, ELLE lub innego popularnego pisma z piękną okładką, to ostatnio lepszy dodatek niż jedna z „it bags”. Część fashionistek ma jednak problem, żeby się z nimi rozstać, więc w modnych siatkach noszą modele od Louis Vuitton, Gucci lub Chanel. Poniżej prezentujemy tylko kilka sposobów na noszenie tych modnych dodatków. Sprawdź, który z nich najbardziej ci odpowiada i pochwal się na Instagramie własną interpretacją tego trendu na sezon wiosna-lato 2018.

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Kupiłam już czarną siatkę, ale teraz może jeszcze zdecyduję się na kolorową.

  2. Dla mnie taka torebka z siatki jest opcją tylko na zakupy. Nie wyobrażam sobie pokazywać, co noszę przy sobie. Takie zachęcanie złodzieja do akcji. Jak to mówią, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal 😀

  3. Niby artykuł o torebkach z siatki, a narobił mi ochoty na pomarańczę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.