Kolekcja Bizuu x The Rolling Stones. Zobacz kampanię!Nowa kolekcja Bizuu x The Rolling Stones Fot. materiały prasowe

Kolekcja Bizuu x The Rolling Stones. Zobacz kampanię!

Nowa kolekcja Bizuu x The Rolling Stones – Kampania

Podczas pokazu Bizuu na wiosnę-lato 2018, mogliśmy zobaczyć nie tylko regularną kolekcję, ale również kapsułową linię Bizuu x The Rolling Stones. Do tej pory polski duet projektantek zaprezentował już bajkowe Atomówki i kultową Barbie. Za każdym razem motyw, który pojawiał się w kolekcji miał jedno zadanie – podkreślać siłę, odwagę i równość płci. Tym razem nie mogło być inaczej. Kolekcja Bizuu x The Rolling Stones to nowa odsłona kobiecej niezależności, tym razem zaprezentowano w nico innym wydaniu.

Sukces poprzednich kolekcji licencyjnych sprawił, że projektantki postanowiły po raz kolejny nawiązać współpracę z firmą BRAVADO i Universal Music Polska. Poprzednie kolekcje bazowały na postaciach, które każdy zna, więc po raz kolejny sięgnięto po rozpoznawalne motywy. Najnowsza kapsułowa kolekcja od duetu Bizuu jest zainspirowana rockowym charakterem zespołu The Rolling Stones – niezapomnianą muzyką, niepowtarzalnym stylem, a także symbolami, które stały się kultowe, bo przecież charakterystyczne usta z wielkim językiem, od razu przywołują konkretne skojarzenie.

Kolory kolekcji to charakterystyczna dla samego zespołu paleta barw. Mocne odcienie stanowią idealny podkład pod licznie użyte w tej kolekcji aplikacje. Hafty, cekinowe motywy, naszywki czy personalizowana podszewka – wszystkie inspirowane symbolami The Rolling Stones. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak stworzyły dzienną kolekcję Bizuu x The Rolling Stones, na którą składają się m.in. płaszcz, ale także niezwykle modna w tym sezonie kurtka typu bomber. Dodatkowo, znak rozpoznawczy The Rolling Stones został wykorzystany na swetrach, bluzach oraz sukienkach. W kolekcji znaleźć możemy także t-shirty z symbolami czy wizerunkiem zespołu oraz cytatami z piosenek. Zdecydowanym novum jest fakt, że w kolekcji pojawił się jeden t-shirt męski. Całość kolekcji dopełnia stały model z repertuaru kolekcji licencyjnych – klasyczny w kroju czarny garnitur.

Nowa kolekcja Bizuu x The Rolling Stones – Kup t-shirt fanki zespołu!

Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zakup modelu z kolekcji Bizuu, to przygotowaliśmy również propozycje z sieciówek. Poniżej znajdziesz t-shirty idealne dla każdej fanki zespołu The Rolling Stones.

Polecane artykuły

One Response

  1. Uwielbiam te tematyczne kolekcje Bizuu. Atomówki były moje ulubione, ale The Rolling Stones też daje radę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.