Coachella 2018 - festiwalowe stylizacje MaffashionCoachella 2018 - festiwalowe stylizacje Maffashion Fot. Instagram @maffashion_official

Coachella 2018 – festiwalowe stylizacje Maffashion

Coachella 2018 – Maffashion na festiwalu Coachella

W dniach 13-22 kwietnia wzrok całego świata modowego jest skierowany na festiwal Coachella. Pomimo, że mogłoby się wydawać, że ta muzyczna impreza przyciągnie przede wszystkim prawdziwych melomanów, to jednak już od wielu lat koncerty są jedynie świetnym pretekstem do zaprezentowania swoich festiwalowych stylizacji. Tym razem fashionistki z całego świata mają okazję je prezentować słysząc w tle wykonania takich artystów jak: Beyonce, The Weeknd, Eminem, Kygo, Miguel, SZA i wielu innych. Takie lineup podczas Coachelli 2018 przyciągnął na to wydarzenie między innymi Maffashion. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek zdążyła już zaprezentować kilka świetnych festiwalowych stylizacji, a przecież na nich nie koniec, bo mamy przed sobą jeszcze kilka dni koncertów.

Stylizacja, którą Maffashion zaprezentowała pierwszego dnia, to kwintesencja festiwalowego stylu. Blogerka postawiła na sukienkę z frędzlami z kolekcji polskiej projektantki Lidii Kality. Do niej dobrała botki, ozdobione chwostami pasującymi do kreacji i torebkę wpisującą się w bieżące trendy – pleciony koszyk. Na samych ubraniach i dodatkach oczywiście nie koniec. Na udany festiwalowy look składają się również fryzura i odpowiedni makijaż. Zaplecione warkocze idealnie współgrały z kryształkami, które pojawiły się pod oczami blogerki. Dzięki Maffashion bez wątpienia każdy może poczuć klimat, który panuje na Coachelli 2018.

The Him – „Feels like HOME” ? ?

A post shared by Julia Kuczynska (@maffashion_official) on

Drugiego dnia mogliśmy natomiast zobaczyć Maffashion w zupełnie innym wydaniu. Tym razem blogerka odeszła od stylu boho i bardziej skupiła się na grungeowej stylizacji. W jej zestawie pojawiły się toporne Martensy, zadziorne kabaretki i hiszpanka z modnej tkaniny plumeti. Tym razem pierwsze skrzypce bez wątpienia grał makijaż. Maffashion ponownie postawiła na błyszczące kryształki, ale w mniej subtelnym wydaniu. Na jej czole mogliśmy zobaczyć cały wzór ułożony z różnokolorowych świecidełek. Dość stonowany kolorystycznie zestaw, zyskał w ten sposób pożądany charakter i idealnie wpasował się w klimat Coachelli.

#coachella day 2 ????

A post shared by Julia Kuczynska (@maffashion_official) on

Coachella 2018 – Skompletuj festiwalową stylizację!

Coachella 2018 – Kup akcesoria na festiwal!

Coachella 2018 – Kup buty na festiwal!

Coachella 2018 – Inspiracje z Coachella 2018

Coachella przyciąga topowe blogerki i modelki z całego świata. Tym razem nie mogło być inaczej. Jeżeli szukasz inspiracji na jednej z festiwali, to zobacz jak prezentowały się popularne fashionistki.

The stars align … ⭐️?⭐️?⭐️?⭐️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Day 1 #coachella2018?☀️?? ? @jeromeduran

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

TEAM COACHELLA ???

A post shared by Milex (@milexr) on

Coachella 2018 ?Are you ready? #coachella #coachella2018

A post shared by ROSA CRESPO – Coachella (@rosacrespo) on

Day ✌? @borntobechic // ?:@blakeysmalls #coachella #coachella2018

A post shared by Jamie Mansfield (@jamienkidd) on

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Chyba zacznę żałować, że nie jadę na Openera, bo chciałabym mieć pretekst do obklejenia twarzy takimi kryształkami jak Maff. Obie stylizacje super. Jeden bardziej mi się podoba, ale drugi prędzej bym założyła.

  2. Coachella to moja marzenie. Mam nadzieję, że kiedyś zaprezentuję tam własną festiwalową stylizację. Maff jest chyba już trzeci raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.