Kup modny słomkowy kapelusz na wiosnę-lato 2018!Modny słomkowy kapelusz na sezon wiosna-lato 2018 Fot. Imaxtree

Kup modny słomkowy kapelusz na wiosnę-lato 2018!

Słomkowy kapelusz na wiosnę-lato 2018 – Skąd moda na kapelusze?

Planujesz już swoje stylizacje na lato? My wraz z nadejściem prawdziwie wiosennej pogody, zaczęliśmy intensywnie rozglądać się za ciekawymi dodatkami, które pomogą w dopracowaniu zestawów. W kolekcjach na wiosnę-lato 2018 naszą uwagę zwróciły akcesoria ze słomy i wikliny. Dzięki nim można dodać wielu stylizacjom prawdziwie letniego charakteru, a wybór jest niemały, bo poza koszykami, pojawiły się również kapelusze, daszki, a nawet buty.

Tym razem postanowiliśmy się dokładnie przyjrzeć kapeluszom, które sprawdzą się nie tylko jako uzupełnienie zestawu na plażę. Według naszych obserwacji, będą świetnie współgrać również z codziennymi stylizacjami. Już teraz znaleźliśmy zdjęcia z wieloma inspiracjami, na których możemy podziwiać słomkowe kapelusze na tle miejskiej, betonowej dżungli. Jednak zanim przejdziemy do wskazówek, jak nosić słomkowe kapelusze w sezonie wiosna-lato 2018, sprawdziliśmy komu zawdzięczamy ich popularność.

Słomkowe kapelusze w różnych wydaniach lansuje obecnie wiele popularnych domów mody. Można je znaleźć w kolekcjach na wiosnę-lato 2018 u: Gucci, Elie Saab, Loewe, Dolce&Gabbana i wielu innych, a to może oznaczać tylko jedno. Teraz w kolekcjach wielu sieciówek będzie ogromny wybór podobnych nakryć głowy. Już teraz bez trudu znaleźliśmy kilka różnych modeli z większymi i mniejszymi rondami.

Jeżeli już wybrałaś idealny słomkowy kapelusz dla siebie, to pozostaje kwestia dopasowania go do jednej z letnich stylizacji. Tego typu modne nakrycie głowy najlepiej sprawdzi się w kobiecym wydaniu. Oznacza to, że bez trudu dopasujesz je do letnich sukienek i kombinezonów. Poza tym sprawdzi się również do damskiego garnituru, który może być dla nich alternatywą na chłodniejsze dni. Poniżej znajdziesz kilka modeli z aktualnych kolekcji i małą porcję inspiracji, jeżeli wciąż nie czujesz się przekonana do wyboru słomkowego kapelusza.

Słomkowy kapelusz na wiosnę-lato 2018 – Kup modny kapelusz!

Słomkowy kapelusz na wiosnę-lato 2018 – Inspiracje z modnymi kapeluszami

Jedną z fanek słomkowych kapeluszy jest Blair Eadie. Fashionistka, którą na Instagramie śledzi ponad milion osób, zaprezentowała to nakrycie głowy w wielu różnych wydaniach. Poniżej prezentujemy kilka z nich, które mogą posłużyć jako inspiracja na sezon wiosna-lato 2018.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Słomkowe kapelusze są świetne. Kiedyś byłam przekonana, że mogę je nosić tylko na plażę, ale faktycznie do miasta też będą ok. Mam sukienkę w grochy i już ją widzę z takim kapeluszem <3

  2. Uwielbiam styl tej blogerki, ale sama bym się tak nie ubrała, choć te słomkowe kapelusze są całkiem ciekawe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.