Rewolucja w Asos - ubrania na różnych sylwetkachSukienka ASOS zaprezentowana na różnych typach sylwetek Fot. ASOS

Rewolucja w Asos – ubrania na różnych sylwetkach

Ubrania Asos na różnych typach sylwetek – Rewolucja w zakupach online

Asos to niebanalny sklep internetowy, który może pokochać z wielu powodów. Jednym z nich jest oczywiście bardzo bogaty asortyment. Asos poza własną marką, pozwala na zakup również ubrań i dodatków innych brandów. Dodatkowo dzięki wypracowanej przez lata pozycji, popularne marki często tworzą ekskluzywne linie, które są dostępne wyłączenie w asortymencie Asos. Wśród nich są między innymi: Puma, Champion i Fila. Czyli bardzo popularne w ostatnim czasie brandy, których oferta przypadnie do gustu wszystkim fankom i fanom sportowych stylizacji. Tym razem jednak nie o to chodzi. Kluczowym czynnikiem, który zapewnia sklepowi internetowemu Asos tak ogromną popularność, jest stałe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Teraz jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji.

Asos co jakiś czas zaskakuje swoich klientów. Nowościami, które wprowadził sklep są między innymi filmiki, które pokazują jak prezentuje się na modelce lub modelu dane ubranie. Dzięki takim nawet kilkunastosekundowym klipom, czasami łatwiej jest nam podjąć decyzję o zakupie. Jednak dla niektórych wciąż pozostaje jeden znaczący problem. Oczywiście Asos ma linie „Petit” dla niskich osób, „Tall” dla wysokich i „Curve” dla noszących większe rozmiary, ale mimo to czasami ciężko wyobrazić sobie, jak dana rzecz będzie na nas wyglądać. W końcu nawet mając niestandardowy wzrost możemy mieć zupełnie inne typy sylwetek i nosić inne rozmiary niż najczęściej prezentowane przez modelki XS i S.

Sukienka ASOS zaprezentowana na różnych typach sylwetek Fot. ASOS
Sukienka ASOS zaprezentowana na różnych typach sylwetek Fot. ASOS

Asos udowadnia, że i w tej kwestii jest w stanie pomóc swoim klientom. Na razie marka pochwaliła się prototypową kartą produktu, która rozwiewa wątpliwości, czego ma dotyczyć owa rewolucja. Asos zdecydował, że ubrania nie będą prezentowane wyłącznie na jednej modelce, ale na kilku o zupełnie innych typach figury i rozmiarach. Dzięki temu może nie wszystkie klepsydry, gruszki, jabłka, kolumny i rożki znajdą tam również odpowiednik swojego ciała, ale bez wątpienia sporej części klientek ułatwi to wybór ubrań, z których będą zadowolone. Dodatkowo w opisie produktu można znaleźć informację o wymiarach modelek i rozmiarach, które mają na sobie. My jesteśmy pod wrażeniem kolejnych ułatwień dla osób, które uwielbiają zakupy przez internet i kibicujemy sklepowi Asos, żeby nie przestawał nas zaskakiwać co jakiś czas.

Ubrania Asos na różnych typach sylwetek – Kup ubrania Asos!

Polecane artykuły

One Response

  1. Super opcja. Mam nadzieję, że inne sklepy pójdą za przykładem. Noszę większy rozmiar i wkurza mnie to oglądanie wszystkiego na dziewczynach noszących XS. Wiadomo, że nie będę wyglądać jak one. Takim czymś Asos mnie w pełni kupuje. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.