Dawid Woliński nowym dyrektorem kreatywnym BalmainDawid Woliński nowym dyrektorem kreatywnym Balmain Fot. Instagram @olivier_rousteing, @dawid_wolinski

Dawid Woliński nowym dyrektorem kreatywnym Balmain

Dawid Woliński dla Balmain – Nowy dyrektor kreatywny Balmain

Dawid Woliński to jeden z czołowych polskich projektantów, a w świetle wiadomości, które napłynęły do nas z samego rana, nawet ktoś więcej. Ciężko w końcu powiedzieć o nim, że jest jednym z wielu uzdolnionych artystów, jakimi możemy się pochwalić. Woliński jest po prostu numerem jeden – najlepszym polskim projektantem. Skąd ta pewność? Wszystko za sprawą informacji, która wstrząsnęła światem mody. Dawid Woliński nowym dyrektorem kreatywnym Balmain! Czy to może być prawda? Jak się okazuje tak. Informację potwierdzającą ten news znaleźliśmy nie tylko w mediach społecznościowych tego francuskiego domu mody, ale również na Instagramie biblii mody – amerykańskiego wydania magazynu Vogue.

Jeszcze wczoraj byliśmy pewni, że posada Oliviera Rousteinga w domu mody Balmain jest niezagrożona. Jego charakterystyczne projekty, utrzymywanie przyjacielskich relacji z najpopularniejszymi supermodelkami i zamiłowanie do brylowania w mediach społecznościowych, wydawały się idealną mieszanką. Coś jednak musiało pójść nie tak. Za stworzenie wizerunku projektanta, który przecież nie tylko projektował kolekcje, ale też był twarzą marki, odpowiada Ed Filipowski. Polak, który stoi na czele agencji PR, którą można uznać za najpotężniejszą na świecie, opracował wiele udanych strategii marketingowych. To dzięki jego pomysłom można mówić również o sukcesie Oliviera Rousteinga. PR-owiec po prostu docenił jego zamiłowanie do selfie i postanowił je wykorzystać. Jednak projektant miał mocnego przeciwnika i być może to przeważyło na korzyść Dawida Wolińskiego. W końcu król selfie może być tylko jeden!

Czy Dawid Woliński, to dobry wybór francuskiego domu mody? #WIADOMO! Projektant zasłynął na polskim rynku oryginalnymi, ekskluzywnymi sukniami, które pokochały najbardziej wymagające klientki. Wśród fanek stylu designera jest między innymi Joanna Krupa. Już nie możemy się doczekać pierwszego pokazu Dawida Wolińskiego dla Balmain, który odbędzie się oczywiście w ramach Paris Fashion Week. Co do tego, że kolekcja Balmain wiosna-lato 2019 będzie hitem, nie mamy najmniejszych wątpliwości. Na pewno zniknie ze sklepowych półek, tak szybko jak projekty Balmain x H&M albo ciepłe bułeczki z ulubionej piekarni. Nam pozostaje jedynie liczyć, że te ekskluzywne kreacje będą dostępne również w sprzedaży na Modile. O dalszym przebiegu kariery polskiego projektanta będziemy was informować na bieżąco.

Polecane artykuły

2 Responses

  1. Mój ulubiony żart na prima Aprilis

  2. prima aprilis <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.