Akademia Orsay – Nowy projekt Klubu Modnych KobietAkademia Orsay - Nowy projekt Klubu Modnych Kobiet Fot. materiały prasowe

Akademia Orsay – Nowy projekt Klubu Modnych Kobiet

Akademia Orsay – Nowy projekt Klubu Modnych Kobiet

Akademia Orsay jest miejscem, które stworzono z myślą o kobietach modnych, kreatywnych, ciekawych nowych trendów i wiedzy o stylizacji. Ten nowy projekt zawdzięczamy Klubowi Modnych Kobiet Orsay. Na ambasadorki tego przedsięwzięcia wybrano dwie klientki marki. Karolina Wilk i Monika Liwoch teraz mają za zadanie patronować Akademii Orsay. Poza nimi nad projektem czuwa również stylistka, która jest odpowiedzialna za profesjonalne porady. W tej roli jedna z pierwszych personal shopper w Polsce, trenerka wizerunku i stylistka – Gosha Kusper.

Uczestniczki Akademii Orsay mogą liczyć na mnóstwo modnych niespodzianek. W tutorialach, które przygotowuje marka, można dowiedzieć się, jak stworzyć stylizacje, które będą zgodne z najnowszymi trendami, sprawdzić swoją wiedzę w quizach i zdobyć dodatkowe punkty w Klubie Modnych Kobiet Orsay. Dodatkowo prawdziwe pasjonatki mody, będą miały niezwykłą możliwość wziąć udział w konkursie i zaprojektować swoją wymarzoną sukienkę. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez markę Orsay dla laureatki konkursu. Projekt wystartował 19 marca i będzie trwał do końca maja na stronie: www.orsay.com/akademia. W Akademii Orsay mogą wziąć udział wszystkie klientki Klubu Modnych Kobiet Orsay, także te, które wstąpią do niego właśnie teraz. Do dzieła!

Akademia Orsay – Kup ubrania Orsay!

Polecane artykuły

One Response

  1. Kupiłam ostatnio świetną marynarkę w Orsay. Może skuszę się na coś jeszcze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.