Stwórz męską stylizację na Wielkanoc 2018!Męska stylizacja na Wielkanoc 2018. W co ubrać się na święta? Fot. Imaxtree

Stwórz męską stylizację na Wielkanoc 2018!

Męska stylizacja na Wielkanoc 2018 – Jak skompletować zestaw?

Wielkanoc to świetna okazja do spotkania się z bliskimi nam osobami. Zasiadając przy świątecznym stole, w rodzinnym gronie, warto pamiętać o odpowiedniej stylizacji, która będzie pasowała do charakteru wydarzenia. Oczywiście wszystko zależy od sposobu w jaki twoi najbliżsi, podchodzą do celebrowania takich okazji. Z jednej strony możesz zatem postawić na bardzo elegancką stylizację z garniturem, z drugiej natomiast na bardziej casualowy zestaw, choć jeansy w tym przypadku nie będą na miejscu.

Jak zatem skompletować męską stylizację na Wielkanoc 2018? Poniżej przygotowaliśmy kilka oczywistych modeli ubrań. Wśród nich są koszule, marynarki, spodnie i półbuty. Wszystkie z przedstawionych modeli możesz łączyć na wiele sposobów. Jeżeli zdecydujesz się na bardziej elegancki komplet, to postaw na kompletny garniturmarynarkę i spodnie w tym samym kolorze. Taki duet świetnie sprawdzi się w połączeniu z jednolitą koszulą, np. białą lub niebieską.

Poza oczywistym wyborem, jakim bez wątpienia jest garnitur, każdy mężczyzna może postawić również na bardziej casualową stylizację. Jak ją stworzyć? Wystarczy spodnie od garnituru lub bardziej luźne chinosy połączyć z górą nie od kompletu, np. w innym kolorze lub z innego materiału. Wśród propozycji, które znalazły się na naszej liście jest chociażby beżowa góra z lnu, idealna na wiosnę. Do tego oczywiście koszula, która nie musi być wcale jednolita. Postaw na modną kratę!

Duża dowolność w obydwu przypadkach panuje w kwestii obuwia. Oczywiście najbardziej eleganckie są lakierowane buty wizytowe, ale może je zastąpić również innymi półbutami. Do świątecznej stylizacji idealnie sprawdzą się lordsy, mokasyny lub bardziej casualowe wersje półbutów. Pamiętaj, że to nie spotkanie biznesowe, a wspólny posiłek z najbliższymi. Nie ma zatem sensu rezygnować z wygody. Komfort, który da ci wybrana stylizacja, to bardzo ważne kryterium.

Męska stylizacja na Wielkanoc 2018 – Kup męską koszulę!

Męska stylizacja na Wielkanoc 2018 – Kup męską marynarkę!

Męska stylizacja na Wielkanoc 2018 – Kup męskie spodnie!

Męska stylizacja na Wielkanoc 2018 – Kup męskie buty!

Polecane artykuły

One Response

  1. Jak dla mnie to zdecydowanie komplet odpada. Zamiast garnituru czarne spodnie i szara marynarka plus różowa albo fioletowa koszula <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.