Domy mody vs sieciówki. Kup modne buty jak z wybiegu!Domy mody vs sieciówki. Kup modne buty w atrakcyjnej cenie!

Domy mody vs sieciówki. Kup modne buty jak z wybiegu!

Buty jak z wybiegu – Model od projektanta czy z sieciówki?

Projektanci tworzący kolekcje dla czołowych domów mody stale wyznaczają nowe trendy, a designerzy odpowiedzialni za asortyment, który pojawia się w sieciówkach, starają się dotrzymać im kroku. Właśnie z tego powodu ubrania i dodatki, które możemy oglądać na wybiegach podczas tygodni mody, często doczekują się podobnych wersji dostępnych w sieciówkach. Tego typu inspiracje są tak naturalne, że widząc konkretne modele butów, nie mamy wątpliwości, kolekcja którego domu mody, była potraktowana jako wskazówka.

Obecnie w sieciówkach również trafiliśmy na kilka par butów i to w dodatki idealnych na sezon wiosna-lato 2018, które przypomniały nam o modelach widzianych wcześniej w kolekcjach domów mody. Najmniejszym zaskoczeniem są oczywiście inspiracje trendami lansowanymi przez Balenciagę. Ten dom mody został okrzyknięty najpopularniejszą marką świata, więc w dyktowaniu bieżących hitów ma najwięcej do powiedzenia. Must have z kolekcji Balenciaga były ostatnio między innymi buty ze skarpetowymi cholewkami, zarówno botki, jak i sportowe sneakersy.

Balenciaga to jednak nie jedyny dom mody, który może stać się inspiracją. W kolekcjach sieciówek znaleźliśmy również tańsze wersje modeli prezentowanych przez: Gucci, Dolce&Gabbana, Maison Margiela, a także Axel Arigato. Dzięki temu, że designerzy tworzący dla takich marek jak: Cropp, Reserved, Topshop, Aldo i Primamoda trzymają rękę na pulsie. Teraz można znaleźć modne buty wyglądające niemal jak te z wybiegów i to bardzo atrakcyjnych cenach. Już nie możemy się doczekać kolejnych modeli inspirowanych modą z wybiegów.

Domy mody vs sieciówki. Kup modne buty w atrakcyjnej cenie!
Domy mody vs sieciówki. Kup modne buty w atrakcyjnej cenie!

Buty jak z wybiegu – Kup modne buty z sieciówki!

Polecane artykuły

3 Responses

  1. Takie fioletowe botki ze skarpetową cholewką to moje marzenie na wiosnę-lato 2018.

  2. Klapki w kwiaty jak Gucci <3 nie wiedziałam, że Pimamoda takie ma <3

  3. Te wszystkie buty Balenciaga są genialne, ale najbardziej chciałabym te botki cut out z klamrami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.