Buty dziecięce na wiosnę 2018. Jaki model wybrać?Buty dziecięce na wiosnę 2018 - wybierz półbuty, kalosze lub baleriny Fot. Hunter

Buty dziecięce na wiosnę 2018. Jaki model wybrać?

Buty dziecięce na wiosnę 2018 – Jaki model wybrać?

Każdy rodzic, o ile przy kompletowaniu własnej garderoby na dany sezon może brać pod uwagę również ubrania i dodatki sprzed roku, tak już w przypadku szukania rzeczy dla swojego dziecka nie ma takiego luksusu. Maluchy szybko rosną i stale potrzebują nowych modeli w większym rozmiarze. Tyczy się to absolutnie każdej części garderoby, co oznacza, że przechodząc z sezonu jesienno-zimowego na wiosenno-letni, trzeba się nastawić na większe zakupy.

Niedawno pisaliśmy o kurtkach dziecięcych, które będą idealnym wyborem na sezon wiosna-lato 2018. Teraz przyjrzymy się dokładnie wiosennym butom dziecięcym. Maluchy zamiast modeli podporządkowanych pod trendy lansowane na wybiegach, potrzebują zupełnie czego innego – wygody. Z tego powodu wybierając nową parę butów dziecięcych warto rozważyć przede wszystkim względy praktyczne. Dopiero potem można skupić się na wzorach lub kolorach.

Pierwsza kwestia to komfort noszenia. Stale rosnąca dziecięca stopa potrzebuje wygodnych i stabilnych butów. Jednak na tym kwestie praktyczne się nie kończą. Nie każdy maluch opanował już sztukę wiązania sznurowadeł, więc kupując nową parę butów, należy wziąć pod uwagę także rodzaj zapięcia. Najbardziej wygodne są w takim przypadku rzepy. Ich zapięcie nie sprawi trudności nawet najmłodszym i da im odrobinę samodzielności.

Buty dziecięce na wiosnę 2018 – Kup sportowe buty!

Jeżeli chodzi o podstawowe buty dziecięce, które przydadzą się w wiosennej garderobie, to numerem jeden są półbuty. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się sneakersy. W końcu buty sportowe to jedna z najwygodniejszych opcji. Jeżeli sami mamy doświadczenie z jakimś modelem i jesteśmy zadowoleni, to warto sprawdzić czy nie są dostępne również w wersji mini i kupić dziecku identyczne, jak te które sami nosimy. W końcu każdy maluch chce być już dorosły i ubierać się jak rodzice.

Buty dziecięce na wiosnę 2018 – Kup kalosze!

Kolejną parę butów, która przyda się każdemu dziecku wiosną, są kalosze. Tego typu buty będą najlepszym wyborem na deszczowe dni. W komplecie z płaszczem przeciwdeszczowym zagwarantują, że dziecko nie przemoknie i nie będzie musiało rezygnować z wyjścia na zewnątrz w taki dzień. W końcu skakanie po kałużach to świetna zabawa, więc szkoda odmawiać mu takiej przyjemności. Najlepiej korzystać z każdej chwili, którą można spędzić na powietrzu.

@best__outfits__ ❤️

A post shared by ??lifewithfashion26@gmail.com (@life_with__fashion) on

Buty dziecięce na wiosnę 2018 – Kup baleriny!

Ostatni model dziecięcych butów wiosennych, który wydaje nam się dość oczywistą opcją, jest dedykowany wyłącznie dziewczynkom. O ile buty sportowe i kalosze to uniwersalne rozwiązanie, tak baleriny już się do nich nie zaliczają. Każda mała fashionistka wśród dostępnych modeli bez wątpienia znajdzie nie tylko wygodną parę, ale też taką, która będzie jej się podobać. Ozdobne kokardki i inne dodatki, które często pojawiają się z przodu buta, bez wątpienia ułatwią zadanie.

Polecane artykuły

One Response

  1. Fajny pomysł żeby kupić takie same buty sportowe lub kalosze Hunter dla mnie i córki <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.